Legend Online Bedava çarlar 2014 Rütbeli Char Listesi Yeni Güncel

Yeni Legend online bedava çar 2013 hile kodları, şifreleri ve cheat hileleri de ekleyeceğiz. İnternet gençliğinim yeni online oyunu olan Fashion Legend Online kullanıcı hesaplarını siz takipçilerimize sunmak istedik. Nakitli, rütbeli, yüksel level banlamamış legend online bedava charlar sayesinde fazladan bedava nakit ve hediye sahibi olabilirsiniz. Bilgiozetim.com, Legend Online Bedava çar nedir? Sıfırdan başlamadan gerçek asıl sahibi tarafından açılmış ve kaderine terk edilmiş Türk ya da yabancı eski hesaplardır.

Yani kullanıcı adı ve şifresini kullanarak oyuna girebilirsiniz. Yazımızın devamında Legend Online bedava çar hesapları listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizlerde bildiğiniz ücretsiz char şifrelerini yorum bölümünden paylaşabilir oyuncular için faydalı olabilirsiniz.

kulanıcı adı: SuDeYS
giriş ID: sudeys_1234567890@hotmail.com
Legend Online satılık char listesi
sw 93 41 level sg=14.5k içinde 85 elmas ile satılıktır fiyat 130 lira
mail: sahap_ozseker@hotmail.com
çok uçma şahap benim 60 level savaşçı var 38,5 k sg 150-200 TL
sw 45 66 level okcu 48,3 k sg 2 level  fashion set 2 level kanat ektra kaplan ve horoz bineği char 250 tl
mail: ramazan.d.5734@gmail.com

Legend Online ücretsiz yeni charlar elimize geçtikçe sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde dilerseniz oyun severler olarak bildiğiniz çar hesap şifrelerin ve kullanıcı hesap bilgilerini yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

2 yorum

tamamda sudeysi satın alcam onun anasın doğum yeri neresi acaba ben yardımcı olabilirmi olursaız teşekkrler :)

hani bedavaydı


EmoticonEmoticon