Muhammet Uzuner kimdir Boyu Kaç Yaşında Vikipedi Biyografi Resimleri

Muhammet Uzuner hayatı hakkında bilgileri derlediğimiz kadarı ile sizlere aktaracağız. Show TV Saklı Kalan oyuncusu Muhammet Uzuner Vikipedi detaylarına yazımızın devamından ulaşabililirsiniz. Muhammet Uzuner boyu; 1.85 cm ve 85 kg ağırlığındadır. Muhammet Uzuner eşi kim evli mi sevgilisi kim var mı? Resmi twitter hesabı ve facebook sayfası bilgilerini de edindiğimizde paylaşacağız.

Muhammet Uzuner Biyografi: Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan sevilen dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile tanıdığımız Muhammet Uzuner doğum tarihi 30 Haziran 1965 yılıdır. Nereli diyenler için doğum yeri Samsun ilimizdir. Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü “Oyunculuk Ana Sanat Dalı” mezunu olarak tamamlamış daha sonra ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesi’ni kurarak oyuncu, yönetmen ve eğitmenlik görevleri yapmaya başlamıştır. Şu anda ise Samsun'dan, Ankara'ya, Antalya'ya kadar devam eden kariyer hayatına devam etmek için İstanbul’a yerleşmiş ve Tiyatro Pera’da oyunculuk yapmaya başlamıştır.
Muhammet Uzuner Rol aldığı diziler sinema filmleri; Koyu Kırmızı, Aslı ile Kerem, Berivan, Tatlı Hayat, Dadı, Kalbim Seni Seçti, Parmaklıklar Ardında, Bilgiozetim.com, Saklı Kalan, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Binbir Gece, Münferit, Bıçak Sırtı, Ateşli Topraklar, Büyük Yalan, Perçem, Şıh Senem, Bir Zamanlar Anadolu’da, Görünmeyen, Gece Gündüz, Rüzgar
Muhammet Uzuner Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon