Okan Bayülgen Beyin Bedava Mesaj Gönder Telefon Twitter Habertürk

2013 Okan Bayülgen Beyin Bedava mail gönder, soru sor yorum yap.. Beyin bedava hangi kanalda saat kaçta ne zaman? Beyin bedava bu haftai konukları kimler? çok yakında bu sorguları defalarca kez yapacaksınız. Olay adam Okan Bayülgen 2013 2014 yeni sezon programıyla Habertürk TV ekranlarında. Bir tv kanalında spikerin yoldan geçen birini durdurarak uzatıman mikrofona spikerin sorusuna yanıt olarak beyin bedava sözünü kullanması facebook ve twitter gibi sosyal medya sitelerinde olay olmuş ve beğenilmişti.

İşte Artık Haber Türk Okan Bayülgen Beyin Bedava Programı izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Show TV kanalında haftada 3 gece yayınlanan “Makine Kafa”, “Çıplak Kafa”, “Muhallebi Kafa”, programları sonrasında yeniden farklı bir formatta başka bir kanalda program sunmaya hazırlanan Okan Bayülgen twitter hesabından “Habertürk ekranında Pazartesi ve Cuma, Okan Bayülgen’le “Beyin Bedava”. Pazartesi 22:00, Cuma 23:00″ şeklinde hayranları ile paylaşmıştı.
Kendisine mesaj göndermek isteyenler twitter.com/okanbayulgen adresinden olaşabilir. Ayrıca Habertürk'e Tel: (0212) 313 60 00 pbx numaralı telefonu ve  E-posta: info@haberturk.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
Beyin Bedaba izle


EmoticonEmoticon