Sana Bir Sır Vereceğim Neden Bitti Niye Kaldırıldı Çıkmıyor?

Sana Bir Sır Vereceğim bitti mi ? Sana Bir Sır Vereceğim neden çıkmıyor? Sana Bir Sır Vereceğim neden yayınlanmıyor? Sana Bir Sır Vereceğim niye final? sorularını ve tepkilerini bu sıralar çok duyacağız. Üzülerek söylüyoruz. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi final yapıyor. Türkiye'nin yeni sezonda yayınlanan en iddialı projelerinden biri son bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Büyük umutlarla izleyici ile buluşan uzun zaman boyunca popüler bir biçinde izlenme rekorları kıran Sana Bir Sır Vereceğim neden bittiği? İnsanları gerçekten düşündürüyor. Fakat tahmin ediyoruz ki kesin bilgiler olmamakla birlikte yayılan en sık teri reytinglerin düşüşü ve buna bağlı olarak reklam gelirinin yetersiz olması.

Sana Bir Sır Vereceğim dizi oyuncular yeni dizilerde oynayacak mı? hangi kanalda hangi isimler ve karakterlerde göreceğiz bilmiyoruz fakat netleştiğinde aktaracağız. Sizlerde Sana Bir Sır Vereceğim dizinin yayından kaldırılması ve final yapması kararına karşı iseniz yayıncı ve yapımcı kuruluşa yorumlarınızı gönderin ve dizinize sahip çıkın!


EmoticonEmoticon