Turkiyeseciyor.com Dershaneler Kapatılacak mı Oylar Twitter Yorumları

Son zamanlarda dershaneler kapatılacak haberleri ile gündeme gelen ve Twitter #DershaneyIeGelenADALET Tweetleri  Turkiyeseciyor oylama sonuçları, türkiyeseciyor nedir? aramalarına sebep olan sürekli büyüyen bir site türkiye seçiyor.com gerçek mi? tartışmaları da olaya dahil oldu.

Turkiye seçiyor oy oranları hakkında bilgiler şu an site aktif olmadığı için elimize geçmiyor. Daha önce Başbakan Erdoğan'ın dile getirdiği ve 2013 yılı itibarı ile Dershaneleri kaldırma konusunda kararlı olduğu haberleri sonrasında oluşan dersaneler kapatılsın mı tartışması büyük bir grup tarafından onaylanmıyor.

Peki bu durum nelere sonuç olacak merakla beklemekteyiz Dersanelerin kapatılacak mı? facebook ve twitter tepkileri de büyük bir şekilde yayılmaya devam ediyor. sonuç ne bilinmez fakat twitter dershaneler kapatılması yorumları ve turkiyeseciyor hastagı ile de destekleniyor. Dilerseniz  turkiyeseciyor.com/preview.php adlı web sayfasını ziyaret ederek oy oranlarını aktif bir biçimde takip edebilirsiniz.

 #DershaneyIeGelenADALET ALLAH IM YASADIGIMIZ SARSINTILAR KARDESLER ARASINDAKI SAFLARI SIKLASTIRSIN VE BIZIM SANA YAKLASMAMIZA VEDILE OLSUN"
@Humeyraozt: Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş. Bizim eğitim sistemimize uydu sanırım.
#DershaneyIeGelenADALET Bulutlar ağlamasaydı yerdeki çimenler gülemezdi; ağlayınki yeni nesillerin yüzlerinde gülücükler açsın.  
M.F.Gülen #DershaneyIeGelenADALET #HiçDurmadanYürüyeceksiniz Yanlis yolda yürümek, dogru yolda beklemekten iyidir.
Canlı yorumları görmek için: twitter.com/search?q=%23DershaneyIeGelenADALET&src=tren

1 yorum so far

Arkadaslar, ben merak ediyorum.Neden kimse bu egitim sisteminin yanlisliklarini ve nasil duzeltilecekleri konusunda birsey yazmiyor.Sadece bu sistemin bir sonucu olan yaranin kaldirilmamasi icin feryat ediyor.Acaba bu dershanelerde yetismis bu cok guzide cok zeki insanlar bu egitim sistemini
duzeltecek bir proje uretemiyormu?Universite sinavlarini kazanabilmek icin bir suru fasaryadan bilgiyi ogreten akillarini bu gereksiz seylere calistirmayi beceren bu egitim sistemi is faydali birsey uretmeye geldigi zaman zekalari islemez hale getiriyor.Bu kadar zararli bir sistemin sonucu olan bu dershaneleri sirf Fethullah guleni uzmeyelim diye ayaktami tutmaya calisalim.Peki onu uzmemek neden bu kadar onemli .Acaba nedir ben bir turlu faydalanamadigim faydasi bu adamin.Ona bagli olanlarin bakiyorum islami yasam bicimlerine .Ozellikle kizlarin ortunme bicimini basta dort mezhep kabul etmiyor.Hatta duruma gore bu ortunme sekli kendilerine ahirette hic bir sey kazandirmama tehlikesi var.Actirdigi yurt disi okullara gelelim.Acaba bu okullari actirdigi ulkelerin yonetimlerinde hangi bir musluman ulkenin ugradigi zulumlara karsi bir hareketleri var.Bircoklari bu zulume destek veren taraftalar.Hristiyanlari musluman ediyorlarmis.Acaba bu musluman ettiginizi dusunduklerinizden zekat isteyebiliyormusunuz?Kisacasi demek istedigim ne dershanelerinizden olmasi gereken fayda nede okullarinzdan olmasi gereken bir fayda goremiyorum.Butun bu sorunlari da cozmek cok basit.Ama proje uretecek adamlariniz yok.


EmoticonEmoticon