Yaşar Cadde Albümü Şarkıları 2014 Full Liste İsimleri

Dikkat 2013 yaşar full albüm indir, Yeni şarkıları mp3 download bedaba yükle arayışları müyap ve kanunlar çerçevesinde sağlam vezai yaptırımlara bırakabilir. Türkiye'de 90 yıllarda 'Aldanırım' şarkısı ile müzik listelerini altüst etmeyi başaran Başarılı şarkıcı Yaşar 2014 yeni albüm şarkıları indir satıl al işlemleri çok yakında başlıyor. Sizlerde şarkıcı, besteci, söz yazarı Yaşar fulla albüm şarkılarının isimleri neler öğrenmek istiyorsanız sadece ayın 15'ine kadar daha beklemeniz gerekecek.

Daha önceki 'Hayırdır İnşallah' ve 'Masal' gibi şarkılarıyla da büyük dinleyici kitlesine hitap eden sevilen şarkıcı 2014 yeni albümü 10 parçadan oluşacak. Yüne tarzının dışına çıkmayan Yaşar Albüm şarkı adları ve listesini tanıtıldığında sizler için yazımıza ekleyeceğiz.

Yaşar yeni albümü 'Cadde' ile hayranlarını gerçekten sevindirecek gibi görünüyor. Zira kendisi 2010 yılında inzivaya çekilmiş ve 3 yıl süren bir sessizlik dönemine girmişti. Tamüç yıl aradan sonra 9'uncu stüdyo albümü Seyhan Müzik yapım prodiksiyon firmasının imzasını taşıyor. 15 Kasım 2013 tarihinde legal olarak tük müzik marketlerden 2014 Yaşar full albüm şarkılarını indir e bileceksiniz. Yaşar yeni albümü ilk video klibi 'Anlatamıyorum' şarkısına şarkısının video klibi de çok yakında izleyici ile buluşuyor.

Yaşar Cadde Albüm Şarkıları
01-Anlatamıyorun
02-Cadde
03-Gamzelendi
04-Geri Gelemez Misin
05-Gözlerinde Sabah
06-Kahretsin
07-Neler Oluyor
08-Sevmemiz Lazım
09-Yalnızım Hülasa
10-Yanarım Aşkın


EmoticonEmoticon