10 11 Aralık 2013 Hangi İllerde Kar Tatili Var Salı Çarşamba Okul Var mı?

10 Aralık Salı 11 Aralık Çarşamba okullar tatil mi? 10.12.2013 Hangi şehirler Kar Tatili var. İlk öğretim okullarına 10-11 Aralık 2013 tarihlerinde tatil olacak mı? İşte öğrencilerin en merak ettiği ve sabırsızlıkla beklediği kar yağışı nedeniye okulların tatile girip girmeyeceği..

Türkiye'de kar yağığı nedeniyle bazı illerde tatil olacağı haberi duyuruldu. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Bolu, Adana, Diyarbakır, Zonguldak, Bilgiozetim.com, Maraş, Sakarya, Trabzon, Rize, Muş, Bingöl, Van, İzmit, Kocaeli, Siirt, Urfa, Hakkari, Samsun, Malatya gibi diğer illerde şu an tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanlı'ğı açıklama yaptığında paylaşacağız.

2013 Hangi şehirlerde Kar Tatili var? Bu yıl hangi il ve ilçeler 10-11 Aralık 2013 okullar kar tatili yapacak? 10 ve 11 Aralık tarihlerinde ülkeyi saran soğuk hava etkisini Kar ve tipiye çevirdi bu nedenle de İlk Okullar tatile girdi. ilk haberler yapılan açıklamaya göre Karabük’te eğitime Kar nedeniyle (1 Gün- pazartesi) ara verildiğini bildirdi..
Meb tarafından verilen yetkiyle Valilik açıklamalarında uygunsuz hava koşulları nedeniyle Merkez ilçe ile birlikte Safranbolu, Eskipazar, Ovacık, Eflani ve Yenice ilçeleri, bağlı belde ve köylerde Pazartesi günü ara verildi. 10-11 Aralık 2013 Hangi şehirlerde Kar tatili olmalı? sizlerde yorumlarınızı düşüncelerinizi hemen paylaşın.


EmoticonEmoticon