13.12.2013 Okullar Tatil mi Hangi il ve ilçelerde Okul Yok Tam Liste!

13 Aralık 2013 Perşembe kar tatili kaç gün? Yarın Liselere okullar tatil olacak mı? Türkiye'de ilk kar tanesinin düşmesi ile 15 tatil ne zaman? sorusundan önce okuldan kurtulma imkanı doğan öğrencilerin yüzleri güldü. Tüm yurdu saran kar yağışı nedeniyle bir çok il ve ilçede ulaşmların aksaması nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Nabi Avcu aracılığı ile Vaililiklere tatil yapılması konusunda bilgi gönderildi buna göre Türkiye'de kar tatili olacak şehir, kasaba ve köylerin bilgilerini sizlere aktarmak istedik. Kar Tatili Olan İl ve İlçeler 13 Aralık 2013 Perşembe günü okul var mı? Liseliler de bu boşluktan faydalanacak mı?

13 Aralık Cuma okullar tatil mi? 13.12.2013 Hangi şehirler Kar Tatili var. İlk öğretim okullarına 13-14 Aralık 2013 tarihlerinde tatil olacak mı? İşte öğrencilerin en merak ettiği ve sabırsızlıkla beklediği kar yağışı nedeniye okulların tatile girip girmeyeceği..

Türkiye'de kar yağışı nedeniyle bazı illerde ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarında tatil olacağı haberi duyuruldu. başta en büyük nifus ile İstanbul ve başkent Ankara olmak üzere kar yağışına teslim olan Marmara, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Karadeniz bölgesinde bulunan şehirler etkilendi. Buna göre Bursa,Diyarbakır, Zonguldak, Bilgiozetim.com, Maraş, Sakarya, Bolu, Adana, Trabzon, Rize, Muş, Bingöl, Van, İzmit, Kocaeli, Siirt, Urfa, Hakkari, Samsun, Malatya gibi diğer illerde şu an tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanlı'ğı açıklama yaptığında paylaşacağız.

2013 Hangi şehirlerde Kar Tatili var? Bu yıl hangi il ve ilçeler 13.12.2013 liselerde kar tatili yapacak mı? Ülkeyi saran soğuk hava etkisini Kar ve tipiye dönünce  bakanlıklar ve valilikler alarm durumuna geçti. 
Meb tarafından verilen yetkiyle Valilik açıklamalarında uygunsuz hava koşulları nedeniyle Merkez ilçe ile birlikte Safranbolu, Eskipazar, Ovacık, Eflani ve Yenice ilçeleri, bağlı belde ve köylerde Pazartesi günü ara verildi. 13 Aralık 2013 Hangi şehirlerde Kar tatili olmalı? sizlerde yorumlarınızı düşüncelerinizi hemen paylaşın.

12 Aralık 2013 Perşemde Kar Yaşığı nedeniyle Eğitime Ara veren İl ve İlçe isimleri 
Van merkez ve merkeze bağlı köyler
Balıkesir merkez ve köyler
Rize il geneli
Samsun il geneli
Bolu kent merkezi
Konya’nın Ereğli, Halkapınar ve Taşkent ilçeleri
Diyarbakır merkez ile Kayapınar, Yenişehir, Sur ve Bağlar ilçeleri
Ordu’nun Ünye ve Fatsa ilçe merkezleri dışında kalan yerler
Trabzon merkez ile Akçaabat, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra ilçesi ile Araklı ilçesinin belde ve köylerindekinde 12 Aralık Perşembe, Şalpazarı ilçesinde ise 12-13 Aralık günlerinde
Giresun merkez ile Bulancak, Piraziz, Keşap, Espiye, Görele, Tirebolu, Eynesil, Güce, Doğankent, Şebinkarahisar ve Çanakçı ilçelerinde 1 gün Dereli ve Yağlıdere ilçelerinde ise 2 gün
Karaman’ın Ayrancı, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde
Niğde il genelinde
Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde
Batman kent merkezi ve merkeze bağlı köyler
Eğitim-öğretime 2 gün ara verilen il ve ilçeler:
-Siirt il geneli
-Şırnak merkez ve bağlı köyler ile Güçlükonak, Beytüşşebap, İdil ve Uludere ilçesi ile bu ilçelere bağlı köyler..

Güncellenmeye devam edilecek … Sayfayı yenileyiniz..
13-14 Aralık 2013 Perşembe Kar Tatili Olan İl ve İlçeler hakkında şikayet iste ve düşüncelerinizi alt kısımdaki yorum bölümüne yazın.


EmoticonEmoticon