2014 Asgari Ücret Net Zam Ne Kadar Olacak Yorumları Şikayetleri

Asgari ücret ne kadar olacak 2014 ?Asgari ücret 2014 net ne kadar olacak? Askeri ücretle çalışanların maaşları ne kadar olacak? Kıdem Tazminatı ve Asgari ücrete ne kadar zam gelecek mi? Asgari ücret alanların maaşlarına 2014'te ne kadar zam yapılacak?

Türkiye'de yaşanan büyük işsizlik sıkıntısı yaşayan dar gelirli düşük maaşla çalışanların merakla bekledikleri soru yanıtlarından biri aldıkları yetersiz Askari maaşın 2014 yılında ne kadar yükseleceği bilgisidir. Her yıl her dönemde tartışılan fakat sürekli olarak özel sektörün karlı çıktığı zam oranları sonrasında bu yıl insanları ne sürprizler nasıl olacak bizlerde merakla bekliyoruz.

Asgari ücret tespit komisyonu tarafından belirlenen açlık sınırının altındaki bu rakamlarla aile geçindirmeye çalışan, kira ödeyen, çocuk okutan, bebek büyüten hatta çoğu ailede olduğu gibi anne ve babalarına bakan birlikte yaşayan bir çok evli çiftin geleceğini belirleyen asgari maaş zammı geçtiğimiz sene net 803 TL idi.

 Devlet yönetiminin 17 Bin tl aylık maaş alarak zar sor geçindiği kıyak emekliliklerin tadını çıkardıkları bir ülkede 2014 yılında Asgari ücretin ne kadar olacak net miktar nedir konusunu netleştiğinde sizlere aktaracağız.

Sizce Asgari ücret 2014 yılında ne kadar olmalı? düşüncelerinizi fikirlerinizi yorumlarınızı şikayetlerinizi paylaşın.


EmoticonEmoticon