Adnan Şenses öldü mü Son sağlık durumu nasıl Hayatını Kaybetti Haberi

Adnan Şenses vefat etti yalanı! Şarkıcı besteci ve yönetmen Adnan Şenses hayatı son durumu nasıl bilgilerini sunacağız. Türkiye'nin en meşhur ve emektar sanatçılarından biri olan değerli isim Adnan Şenses öldü haberleri kısa sürede internet ortamının en büyük yaşancısı sosyal medya devleri facebook ve twitter'da yayıldı.

Bir fısıltı gazetesinin kısa sürede yaydığı küçül bir yalana göre sanatçı Adnan Şenses yaşamını yitirdi. Son zamanların en büyük bağımlılığı haline gelen facebook ve twitter neredeyse rahatsızlanan tüm ünlüleri bir anda öldürüyor. Bu seferki Öldü haberi Adnan Şenses adına çıktı. oldu.
Uzun zamandır Kanser tedavisi gören emektar şarkıcı Şenses'in hayranlarını çok üzen öldüğü yalanı neredyse televizyon kanallarını bile inandıracak duruma geldi. Bilgiozetim.com, Mide kanseri teşisi ile bir süredir tedavi gören ve taburcu olup evide döndüğünde fenalan başarılı ses hastaneye kaldırıldı. Hemen yoğun bakıma alınan Adnan Şenses hala sağ ve tedavisi devam etmektedir. İlerleeyn zamanlarda Adnan Şenses son sağlık durumu bilgierini de sizlere aktaracağız.


EmoticonEmoticon