Aşk dizisi Bitiyor mu Neden Aşk Dizisi Bitecek mi Aşk Niye Kaldırıldı?

Aşk dizisi neden kaldırıldı. Kanal D'nin son dizisi Aşk neden yok?Değerli takipçilerimiz geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayına giren Biskolata erkeği Carlos Martin'in başrollerinde oynadıpı Aşk dizisi neden bitiyor? konusu kısa sürede izleyicinin tepkisi olarak sosyal medya da yankı uyandırdı. Daha önce de facebook ve twitter üzerinde tepkilere neden olan Uçurum dizisinin kaderi, bu seferde sevilen gençlik dizisi Aşk final haberi ile yankılandı.

Hafta sonları Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşan enteresan gençil aşkları ve yoğun duyguları konu alan Yağmırdan yaçarken yayından kaldırıldı. Yapımcı kuruluş Süreç Film, stüdyoları tarafından Kanal D için hazırlanan dizi istenilen başarıyı yakalayamadı.

Son zamanlarda tv kanalları arasında yaşanan dizi rekabetinden en çok etkilenense şüphesiz izleyici oldu. Yine düşen reytingler ve yetersiz reklam geliri nedeniye Aşk dizisi veda ediyor. İzleyenleri üzen bu karar sonrasında bi gelişme olacak mı bilinmez.

Aşk Dizisi bitmeli mi? yayından kaldırılması ile ilgili düşüncelerinizi yapımcı ve yayıncı kuruluşa varsa tepkileriniz alt kısımdan yorum yaparak bildirebilirsiniz.


EmoticonEmoticon