Coca Cola Üstüne İsim Nerede Yazılır Hangi Adlar Var Nasıl Oluyor?

Coca cola isim yazma nasıl oluyor? coca colada hangi isimler var? coca cola Muhammed ismi yazmak yasaklandı. Son zamanların abzürt tartışması Coca cola üzerine isim yazmak. Yani kola tenekesi üzerinde adın olsa ne olur olmasan ne olur. Çocuk gibi böyle saçmalıklara ayıracak vakti yoktur diye düşünüyorum Türk evladının.

Coca Cola firması denilen yahudi devi süper zekasını ve süper sermayesini kullanarak şirinlik adı altında daha çok kokainli kolayı ailenize enjekte etmek için yeni uygulamalar sunmaya devam ediyor. Enteresan kampanyalar 2014 yılında karşımıza ne şekilde çıkacak bakalım. Bilgiozetim.com Yinede keyif sizin ben coca cola isim saçmalığına dahil olmak ve kendimi mutlu hissetmek istiyorum diyorsan. coca-cola resmi web sitesi kampanya kategorisini ziyaret et.

 Yani Coca Cola üzerinde kimlerin adı var veya coca cola üzerine ad nerede yazılıyor? bulsan ne olur bulmasan ne olur. Dünya seni mi alkışlayacak öyle bir şey yazdırdığında?

Bırakın böyle saçma arayışları da daha önemli şeyler kovalayın çok meraklıysanız 3.5 litrelik cola şişesinin üzerine ayakkabı boyası ile isminizi yazıp resimlerini yayınlarım. Dediğim gibi çok anlamsız bir kampanya olduğu için sadece öneri amaçlı bir konu sunmak istedim. Sorusu olan yorum atsın.


EmoticonEmoticon