Cody Walker Kimdir Boyu Kaç Yaşında Vikipedi Nereli Resimleri Biyografi

Hızlı ve Öfkeli 7'de Paul Walker'ın yerine kardeşi Cody Walker geçecek. Paul Walkerin kardeşi kim? Cody Walker hayatı hakkıdna bilgiler. Geçtiğimiz gün bir trafik kazası sonucu lüks otomobilinde feci şekilde yanarak hayatını kaybeden başarılı ve yakışıklı aktör Paul Walker'in yerini alacak isim merak ediliyordu. Official Cody Walker facebook ve twitter hesaparı yanı sıra, Cody Walker sevgilisi kim varmı soruları da arka arkaya geliyor. Tüm dünyada büyük ses getiren Hızlı ve Öfkeli, 1,2,3,4,5,6 filmlerinin 5'inde rol alan başarılı oyuncudan sonra kimin bu işi başaracağı konusu dünya basınında takip edilen cevap beklenen sorulardan biri olmuştu.

Cody Walker Biyografi ; Doğum yeri ABD, Kaliforniya eyaleti, doğum tarihi 1988 yılı. Mesleği; oyuncu, dublör fotomodel. Boyu 1.80 cm üzeri, kilosu 75 kg üzeri. Saç rengi sarı, göz rengi mavi. Artık o isim belli oldu. Yani Paul Walker defterini kapatarak Fast Fourious 7'de onun yerini alacak isim kardeşi Cody Walker oldu. Cody Walker Vikipedi detaylarını ve Cody Walker Fotoğrafları'nı sizlere yazımızda ekleyeceğiz.

Abisine benzerliğiyle dikkat çeken 25 yaşındaki genç oyuncu Cody Walker, çekimlerinin çoğu tamamlanan filmin yönetmeni James Wan ve Universal yetkilileri, rolü Walker'ın erkek kardeşi Cody Walker’a teklif edildiği konusu ile gündeme geldi. Dublörlük küçük kardeş Paul’ün yerini alabilecek mi merak ediliyor.
Cody Walker Resimleri Foto Galerisi

Hızlı ve Öfkeli Cody Walker izle


EmoticonEmoticon