Don Duran Titre Bakalım Dinle Full Şarkı Sözleri Video izle

2013 2014 Lassa Reklamında çalan şarkıyı kim söylüyor adı ne kaç yaşında vikipedi biyografi Lassa Don Duran Titre Bakalım Şarkı Sözleri tamamı full olarak eklendi. Son zamanların en çok aranan parçalarından biri haline geldi. Lassa Reklamında çalan Don Duran Titre Bakalım şarkısı indir yükle diyen mi ararsın mp3 olarak cep telefonu melodisi yapan mı ararsın.. İnternet ortamında birden Gamgam style haline gelen Uyanın ve titreyerek kendinize gelin. Mahallenizde buz gibi bir soğuk var.  Kış, ya da nam-ı diğer Don Duran, şarkısıyla şimdi kapınızda. diyerek birden yoğun kar ve tipi gibi insanları etkisi altına aldı. Merak edenler için bizlerde Don duran lyrics bilgilerini ve titre bakalım video klibinin youtube üzerinden sizlerler paylaştık.

Don Duran Titre Bakalım Şarkı Sözü

Uyanın kış geldi.mahallenizde buz gibi bir soguk var. titreyin ve kendinize gelin. mevsimlerin kralı. sibiryanın prensi. kasım aralık benim geliş aylarım. camın aralık ise kusura bakma damlarım. yatak sıcak ve yumşak evet ama bir kalkda titre bakalım. hapşuu cok yaşa. yazayım bir reçete. ihlamur pastil bol bol kagıt peçete. hareketim nasıl hoşuna gitti mi? ismim balkanlardan gelen soğuk hava dalgası. yine lahana modası. cok üzücü eteklerin dolaplara kalkması. karıncadan ibret al. yazdan kışı karşılar. yün don içlik ve gocukla doldu çarşılar. ellerim oldu buz gibi gözlerin aynı karpuz gibi.
bence sen bu kış hasta olucan anlamam saglam basıcan. ellerim oldu buz gibi gözlerim aynı karpuz gibi. dikkat et biryerini kırıcan anlamam saglam basıcan. Bilgiozetim.com akşam olur beş gibi ayakkabılar leş gibi kara kış ve depresyon aynı kardeş gibi. üşüdün mü cicim. kendini hazırla. arabaya oturunca beni hatırla. menude ne var? bak sayıyorum. kar tipi çamur. bir de kücük hortum. winter is coming dedi dark dinlemedin bu da sana kafiye olsun komidin. bu havada en temizi evde baymak.kısın en tehlikelisi yolda kaymak.bas gaza ac sesi koy serdar ortaçı.sonunda gülen kim oluyor?kaportacı.hahahaha.işte yaz mevsimi .....(burayı anlayamadım) umarım almışsındır tatil hevesini. ... burada anlasılmadı artık düzelmez.uzun yol artistik patinaj kafam rahat jantlarım da nikelaj.dikkat et bir yerini kırıcan.ben anlamam saglam basıcan.kışın hep kapalı hava.severim patates tava.işte bir görünmez kaza ama sen saglam basıcan.bozacı bozaacı boza arama öküz altında buzaa.buzlu yol kışın en pis tuzaa yere hep saglam basıcan.dolular vuruyor cama cok selam söyleyin amcama.köpeği mıncıklama.unutma saglam basıcan.ellerim oldu buz gibi gözlerin aynı karpuz gibi.bence sen bu kış hasta olucan anlamam saglam basıcan


EmoticonEmoticon