Ebru Gündeşin Kocası Reza Zarrab Mesleği Ne İş Yapar? Wikipedia

Ebru Gündeş kocası Reza Zarrab kim? Türkiye'nin en başarılı şarkıcılarından biri olan Ebru Günceş'in kocası kim? Son günlerin en merak edilen isimlerinden biri oldu. Doğduğu ülke ve Türkiye'de bir çok yatırımlarda bulunan ve magazin gündeminin en çok konuşulan isimerinden biri olan Ebru Gündeş'in Azerbaycanlı kocası Reza Zarrab Hayatı hakkında bilgiler sunmak istedik.

Reza Zarrab Biyografisi: Doğum tarihi 1984 yılıdır. Doğum yeri Azerbaycan, Bakü, 29 yaşındaki 175 boyunda olan Azeri asıllı Reza Zarrab mesleği İşadamı, Besteci, söz yazarı. Sanatçı Ebru Gündeş’le olan birlikteliği ile gündeme gelen mutlu Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti arasından 520 milyon liralık bir hediye ve sonrasında 540 liralık bir araba ve işyeri hemen sonrasında ise milyon dolarılık bir yarış atı, 1 milyon euroluk yazlık villa 2 53 milyon euroluk da bir boğaz manzaralı yalı hediyeleşmesi bulunmaktadır...

Ebru Gündeş’in Kemer Country de bulunan evinde 10 Şubat 2010 tarihinde sade bir nikahla dünya evine giren çiftin gençtiğimiz sene bir kız çocuğu olmuştur. Reza Zarrab ile üçüncü evliliğini yapan 39 yaşındaki ünlü şarkıcı Gündeş eşinden tam 10 yaş daha büyük. Ayrıntılar için Reza Zarrab Özgeçmişi sayfasını ziyaret edin.
Reza Zarrab Resimleri Foto Galerisi
EmoticonEmoticon