Facebook Coca Cola İsim Yazma Uygulaması

Kola kutusuna isim yazma 100 isim hangi, Kutu Cola da hangi isimler var? Dünyaya gaz satan dev içecek firması Coca Cola internet üzerinde milyarlarca kullanıcısı bulunan Facebook üzerinden de müşterilerine küçük jestler yapmaya başladı. Dünyanın her ülkesinden en çok tüketilen gazlı içeceklerden biri olan ve satışlarını arttırma için yaptığı belgesel gibi reklamlar için kesenin azğını açmaktan hiç çekinmiyor.

Son olarakta Facebook Yurtdığında Avrupa ve ABD ülkelerinde sunduğu kola kutusuna isim yazdırma çılgınlığı ile adından söz ettirmeyi başardı. Her yaştan insanın etkilendiği ve merak ettiği uygulama detayları için face coca-cola resmi web sitesini ziyaret ederek "Bu kola senin için" uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Sena, Ekin, Emin, Simay, Simge, İlayda, Kardelen, İnci, Emirhan, Eda, Engin,  Aleyna, Selen, ırmak, Doğan, Doğukan, Bitanem, Azra, Berfin Aybüke, Ayça, Bilgiozetim.com, Melisa, Berfin, Annem, Babam, Aşkım, Sude, Simge, Engin, Mahmut, İnci, İlker, Duru, Ecem, Melih, Melisa, Sercan, Dilara,  isimleri buna örnek daha 100 kesin isim var.


EmoticonEmoticon