Facebook Gönderilen Arkadaşlık İsteklerini Görme İptal Etme Silme 2014

Facebook'ta Bekleyen Arkadaşlık İsteklerini nasıl silebilirim? Cepten facede giden arkadaşlık isteklerini kaldırma video anlatım, Mobil facebook eski arkadaşlık isteklerini iptal etme resimli anlatım, Facede kabul edilmemiş arkadaşlık taleplerini nasıl kaldırabilirim? Bir çok facebook kullanıcısı bu konudan menmuniyetsiz zira Face'de arkadaşık isteği göndermek sınırlı. Yani onlarca kabul edilmemiş arkadaşlık daveti sonunda başınıza 1 aylığına istek gönderme ve listenizde olmayan kişilere mesaj gönderme hakkınızı engelleyebiliyor.

Peki bu durumda ne yapmak gerekiyor. basit, bekleyen ve artık umudunuzu kestiğiniz tüm davetleri gözden geçirip, elediklerinizi iptal etmek...

Gönderdiğim arkadaşlık isteklerini nerede görebilirim?
Profil sayfanıza girin, hareketler dökümü kısmında bulunan gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini gözden geçirin. Bunun işlem için: Profil sayfanızın sağ üst köşesindeki gizlilik kısayolları simgesine tıklayın ve Paylaştıklarımı kimler görebilir? linkine geçiş yapın. Hareketler Dökümünü Kullan'a tıklayın. Sol sütunda tüm seçeneklerinizi görmek için Daha Fazla'ya tıklayın, sonra Arkadaşlar'a tıklayın

Açılan menüde sizlere ayrıntılı olarak kiminle ne zaman arkadaş olduğunuz veya kimlere ne zaman arkadaşlık istediği gönderdiğiniz kronolojik olarak listelenir. Bu sayfada kimleri ne zaman arkadaş listenizden çıkardığınızı da görebilirsiniz.
Yada alternatif olarak burayı ziyaret edin. Şak diye gönderdiğiniz bütün facebook arkadaşlık isteklerini görme imkanına erişin.


EmoticonEmoticon