Fethullah Gülen Bedduaları Video izle Neden Beddua Etti?

 "Allah Onların Evlerine Ateş Yağdırsın"

Fetullah Gülen neden beddua etti? Fetullah Gülen Tayyip Erdoğan'a Beddua yağdırıyor başlıkları ile gündem olan videoları sizlere sunmak istedik. Allah onların yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularıni sinirlerinde buraksın, önlerini kessin, birşey olmaya imkan vermesin şeklinde beddualar ettiği gözlendi. Gülen cemaati olarak bilinen büyük bir grubun liderliğini yapan muhterem Fetullah Gülen hoca efendi son zamanlarda Türkiye Başbakanı Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip ile Dershaneler konusunda ters düştü.

Gülen Nur Cemaatine bağlı olduğu bilinen eski Galatasaray futbolcusu Ak Parti Milletvekili Hakan Şükür'ünde bu nedenle Ak Parti Milletvekilliğinden istifa eterek, yoluna bağımsız olarak devam edeceğini açıkladı.

Son olarakta facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine düşen videoları ile gündeme gelen Fethullah  Gülen Hoca efendinin gizli teşkilatlara adeta ateş püskürttüğü bedduaları izlenme rekorları kırdı. Yazımızın devamında herkül org sitesinde de yayınlanann Fethullah Gülen Beddua Etti Video izle

Fethullah Gülen Bedduaları Videoları izle


EmoticonEmoticon