Gaziantep Olay TV Frekansı 2014 Yeni Güncel Uydu Kodları Şifreleri

2013 2014 Gaziantep Olay TV izle, Gaziantep Olay TV seyret, Gaziantep Olay TV yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Gaziantep Olay TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Gaziantep Olay TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Gaziantep Olay TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Gaziantep Olay TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor.
En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Gaziantep Olay TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz. 

Gaziantep Olay TV Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
12526    V - Dikey    Batı    30000    5/6    250    251    Türksat 3A


EmoticonEmoticon