Gezi Parkı Olayları Cennetin Düşüşü Film Fragmanı Video izle 2014

2014 Gezi Parkı filmi izle

Cennetin düşüşü filmi full izle 2014 Gezi Olayları belgeseli izle. Gezi filmi ne zaman çıkacak? Cennetin Düşüşü filminin konusu nedir? Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen 2013 Gezi Parkı Olayları ile ilgili hazırlanan belgesel Cennetin düşüşü filmi fragmanı izleyiciye sunuldu. Gezi Parkı eylemleri filmi ihtidar partisi AkP yönetiminin eylemcilere karşı gösterdiği tepkiyi ele alıyor. Dün yayınlanan Gezi Filmi fragmanı youtube de izlenme rekorları kırdı.

Haziran 2013'te İstanbul'da bulunan Gezi Parkı'nda başlayıp bütün Türkiye'ye yayılan #Direngezi hastagı ile sosyal medya paylaşım siteleri facebook ve twitter üzerinde dalga dalya genişleyen Gezi Direnişi'ni işleyen Cennetin Düşüşü belgeselinin fragmanı izle mek isteyenler yazının devamındaki videoyu başlatabilirler.


Adalet vurgusunu öne çıkaracak Cennetin Düşüşü belgeselini, Asi Ruh ve Hile Yolu'nun da yönetmenliğini yapan Ersin Kana yönetimi ile hazırlanıyor. Belgeselin yapımcıları Hüseyin Türkan ve Avukat Efkan Bolaç. Cennet'in Düşüşü 2014 Mart ayında gösterimde.

Gezi Parkı Cennetin düşüşü Film Fragmanı izleEmoticonEmoticon