Güneş TV Frekansı 2014 Turksat Güncel Uydu Şifreleri Yeni Kodları

2013 2014 Güneş TV izle seyret, Güneş TV yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Güneş TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Güneş TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Güneş TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Güneş TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Güneş TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Güneş TV Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Yerel bir kanal olan Malatya Güneş Tv Türksat 3a Türksat 2a Türksat 1c yayını yoktur. Uyudu üzerinden yayına geçtiği taktirde frekansları eklenecek.


EmoticonEmoticon