İlk Özel Gece Yaşanacaklar Nelerdir Video Resimli Anlatım

Özel gece yaşanacaklar video resimleri, İnançlı bir toplum olduğumuz için halk olarak ahlaki yapımız gereği bu ozel gecede acı duyulur mu? Bu gecede insanın canı yanar mı sorularının yanıtını aramak zor gelebilir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey hayatınızı paylaştığınız insan ile sinamaya gidecekmişsiniz gibi rahat hissetmenizdir.
Bu gecede meydana gelecek olan tek şey doğa olarak insanların yaşadığı özel ilişkidir. Yani eğerki eş adayınızı iyi tanıyorsanız korkmanıza veya çekinmenize gerek yoktur. İnançlı insanlar ilk birleşmede önce kendilerine sunulan bu helal evlilik ikramı konusunda sırasıyla üzerlerine düşen temizlenme, düğün cemiyeti ve ibadet işlemlerini tamamladıktan sonra kendilerini birbirlerine sunarlar..

Nikahlı karınız veya kocanız olan eşiniz ile öncelikle abdest alırsınız 2 rekat bu özel ikram için şükür namazı kılarsınız, sonrasında üzerinize rahat elbiseler giyerek yatak odanıza çekilirsiniz. Sornası ise rahat, mutlu, huzurlu ve biraz da yorgun hissetmenizi sağlayacak özel bir paylaşımdan ibarettir. Yakınlaşma sırasında acı var mıdır? Daha önce bir birliktelik yaşamamış hanımlarda bekeret bozulması kıslık yırtılması hadisesi konusunda en basit tanımla kendi kollarını cimdiklediklerinde duydukları kadar hafif bir acı hissi ya vardır ya yoktur. Yani kendinizi kasmanıza ve gecenizi zehir etmenize gerek yok bu özel iIk gece masajı sizi dünya hayatında belki daha önce hiç yaşamadığınız kadar mutlu hissettirecetir.
Hayat Devam Ediyor Sahnesi Video izle 
Sizinki bu üst videodaki gibi olmayacak gerilmeye gerek yok. Bu konuda sorularınız ve aklınıza takılanlar hususlar ve yorumlar varsa ahlak çerçevesi içerisinde bizlere sorabilirsiniz. Herkese mutlu huzurlu bir evlilik yaşamı geçirmesini dileriz.


EmoticonEmoticon