İnecek Var Otobüste Dilenci Şakası Video izle Dilenmekte Meslektir

İnecek var Dilenci seyret, Dünyanın başına bela olmuş dilencilik belasına süper bi bir mizahi gözle bakan bu başarılı oyuncumuzu tebrik ediyoruz. Tesadüfen youtube üzerinde gezinirken karşılaştığım ve sizlerle paylaşılacak kadar keyifli anlamlı ve önemli bulduğu bu kamera şakasını izlediğinizde bana hak vereceğinizden eminim.

Dediğim gibi sadece Türkiye değil bütün dünyada süper yaygın ve salgın olan dilencilik mesleği konusunda bilgilendirici bir çalışma sunmuş arkadaşlar. Yani sevgili atalarımızın sözlerinden birini de akıllara getiriyor. "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır."

Durum bu şekilde arkadaşımız önce yolcu gibi belediye otobüsüne biniyor. Önce şoföre Sariyer'e kadar gidebilirmiyim dilenciliği bile başlıyor sonrasında ise bir bayanın yanına giderek "1 lira" verir misiniz? karnım aç diyor sonra hızını alamayı öndeki bayana ve en sonunda ise ayağa kalkıp otobüsteki bütün yolculara soruyor. Mevzuda burada patlıyor. Dilenciden rahatsız olanlar sapa sağlam adamsın neden çalışmıyorsun sorusunu sorunca size ne ben dilenciliğe merak sardım ve bu mesleği seçtim diye çıkışıyor. :D hep beraber izleyelim
İnecek Var Dilenci Şakası 1 Video izle

İnecek var Dilenci Şakası 2 Video izle


EmoticonEmoticon