İrem Derici Kimdir Kaç Yaşında Vikipedi Resimleri Biyografi Şarkıları

İrem Derici Biyografi

İrem Derici hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Fiziği boyu kilos ile dikkat çeken İrem Derici doğum tarihi 1987 yılıdır. 26 yaşındaki genç müzisyenin doğum yeri İstanbul ilimiz. Eğitim hayatı doğduğu şekirde başlamış henüz ilkokula başladığı dönemde MSÜ Devlet Konservatuarı Piyano bölümünü lise eğitimi ile birlikte bitirdi. Kısa süre içerisinde İrem Derici facebook sayfası ve twitter hesabı bilgilerini de sizlere aktaracağız. Magazin dünyasında merak edilen İrem Derici sevgilisi kim var mı yoksa evli mi? konusunda henüz bir netlik yok.

İrem Derici Vikipedi detayları şöyle devam ediyor. Eğitimine daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümü'nü bitirerek devam eden İrem Derici daha sonra Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı bölümüne devam ederken Star TV ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı projesi O Ses Türkiye elemelerine katıldı ve büyük başarı göstererek yarı finale yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı.

2012 yılının Kasım ayında ilk single’ı Bensiz Yapamazsın ile profosyonel müzik hayatına başlayan Derici bu single’la Türkiye Müzik Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı adaylığı kazandı. Mayıs 2013'te söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı şarkısıyla hayran kitlesini arttırdı. İrem Derici yeni çıkardığı son single albümü İKİ ile müzik yaşamına devam ediyor. Çıkardığı albümlerin isimleri İki, Düşler Ülkesinin Ge, lgit AkıllısıBensiz Yapamazsın şeklindedir. Buradan İrem Derici Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı şarkı Sözleri ve Dinle bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İrem Derici Resimleri Foto GalerisiEmoticonEmoticon