İslami Müzik TV Frekansı 2014 Güncel Yeni Uydu Kodları Şifreleri

2013 2014 İslami Müzik TV izle, İslami müzikler ilahiler dinle, İslami Müzik TV yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A İslami Müzik TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan İslami Müzik TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan İslami Müzik TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda İslami Müzik TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte İslami Müzik TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

 İslami Müzik TV Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları

Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Kanal Türü : Müzik Kanalı
Yayın Merkezi : Kocaeli
Telefon : 0262 644 59 68
Uydu Frekansı bulunmayan İslami Müzik Tv sadece internet üzerinden canlı yayın hizmeti sunmaktadır.


EmoticonEmoticon