İzelman İzulaş İzsu Eleman Alımları İş Başvuruları 2014 2015

İzulaş iş başvuru formu doldur. İnternetten İzsu başvurusu yap, Online olarak İzulaş Personel alımı bilgileri hakkında ihtiyacınız olanları yazımızın devamından paylaşacağız. 2014-2015 yılı izelman eleman alımları ve İzsu işçi alımları başvuru sonuçları bir çok iş arayanı sevindirdi. 2014 İzelman başvurusu yapmak için yapmanız gereken yazımızın devamında bulunan resmi web sitesi linkini ziyaret etmeniz yeterlidir.

İzelman ve İzulaş firmaları 2005 yılından beri İzmirli vatandaşların ihtiyaçarına cevap veren köklü bir hizmet kuruluşudur. İstikrarlı bir geleceğe sahip olmak isteyen birçok aile reisine ekmek veren güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Şirketin kuruluş tarihçesi 1992 yılında İzelman olarak 2 kişinin girişimleri ile başlamış ve günümüze kadar gelmiştir.

2005 yılı itibarı ile büyümeye devam eden ve İzmir'in gurur kaynağı kaline gelen İzsu Anonim Şirketi olarak izleman AŞ. hakine gelmiştir. Şu anda bu dev şirket 5900 çalışanı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi, Eshot ve  İzsu ya Eleman sağlama gizmetini sunmaya devam etmektedir.

Eğer sizlerde İzelman başvuruları ile ilgileniyorsanuz alt kısımdaki resmi web sayfası ziyaret edebilir. İzsu izelman İzulaş personel alımları hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz adresi, telefon ve iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. 2014 İzelman İzsu İzulaş iş başvurularını alt kısımdan yapmak isteyenler sadece başvuru için kullandıkları mail adresini paylaşsınlar. Telefon ve adres bilgileri bulunan yorumlar güvenlik açısından yayınlanamaycaktır. izelman.com.tr/iletisim İzsu iş başvurularınınız hayırlı olsun.

29 yorum

cansuelbir@hotmail.com

ercan köse iş arıyorum

iş arıyorum ercan köse

niam iş arıyorum

ozki24@windowslive.com

İYİ ÇALIŞMALAR BEN 2009 DA İZSUDA SAĞIR TİCARETTE ÇALIŞTIM VE İHALE 12 AYDI VE İHALE BİTTİ VE İŞİMİZE SON VERDİLER SONRA BİZİ MERSİN FİRMASINA AKTARDILAR VE MERSİN FİRMASI KAPATILDI ŞU AN İŞSİZİM İŞ ARIYORUM İZSUDA ÇALIŞTIĞIM SÜREDE DERE TEMİZLİKLERİNDEYDİM VE KONBİNE ARACINDA MUAVİNLİK VE KUKADA MUAVİNLİK AYRİYETTEN EKİP ARACINDA KAZI İŞLERİNDE ÇALIŞTIM LÜTFEN İŞ BAŞVURUSUN DA BULUNMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ. ŞİMDİDEN TŞK...?

zeyrek_15_cicek@hotmail.com
e sinifi aktif surucu

İş Arıyorum. Ben İzmir ili Çeşme ilçesinde ikamet etmekteyim. İlçemiz büyükşehir sınırlarına yeni dahil edilmiş olup, daha önce Alçesu ismiyle faaliyet gösteren su hizmetleri şimdi İzsu ye devredilmiştir. Faaliyete geçmiş olduğunuz Çeşme ilçemizde uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum. Teşekkürler. Kolay Gelsin. cigdem-bilgic80@hotmail.com

ertangs8735@hotmail.com
izmir cesme ilcesinde calismak istiyorum

mhmtzlr@gmail.co
daha once kurumsal bir sirkette lojistik depo ve sevkiyat sorumlusu idim. yuksek okul mezunuyum. yas 30.

mhmtzlr@gmail.com
daha once kurumsal bir sirkette lojistik depo ve sevkiyat sorumlusu idim. yuksek okul mezunuyum. yas 30.

uykucubebisim@hotmail.com
İŞ ARIYORUM. İZSU İZMİR- KINIK İLÇEMİZDE UYGUN BİR POZİSYONDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. YÜKSEK OKUL MUHASEBE MEZUNUYUM.

YETKİLİ'NİN DİKKATİNE !!!tanemozansinem@windowslive.com İLGİLENMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUMMMM...

damla_su_deniz35@hotmail.com
Adım Damla Deniz. 23 yaşındayım. Bilgisayar programcılığı mezunuyum. İzmir'de ikamet etmekteyim.

seli-04@hotmail.com

gol_den_sun@hotmail.com

cemiltavukcu@hotmal.com.06.06.1982 torbalı doğumluyum.meslek lisesi metal işleri bölümünden mezunum.izsu da görev almak istiyorum.şimdiden teşekkürler...

ali_akarsu_dikili@hotmail.com

cagdasbaskaya@gmail.com

enis_hatipoglu@hotmail.com

özel bir şirkette çalışmaktayım.E sınıfı ehliyet ve ayrıca pisikoteknik,src-2,src-4 belgelerine sahibim.şirket bünyesinde muhasebe tahsilat ve şöförlük gibi birimlerde görev almaktayım.iyi çalışmalar dilerim.

ergun_gokce@hotmail.com

Merhaba İzsu da çalışmak istiyorum. İşletme Lisans mezunuyum. İzsu da çalışmak istiyorum. yusuf_cimm@windowslive.com


EmoticonEmoticon