J Balvin Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

J Balvin hayatı hakkında bilgileri sizlere aktarmak istedik. Özellikle Tranquila adlı şarkısı ile dünya genelinde merak edilen ilgi çekici olarak liste başı olmayı başaran ve Türk halkınca da benimsenen J Balvin şarkıları da başarılı bulundu. J Balvin sevgilisi kim var mı? Resmi facebook ve twitter hesabı ve ayrıca J Balvin dövmeleri ne anlama geliyor konuları da merak edilen sorular arasında.

J Balvin Biyografi: Gerçek adı Jose Alvaro Osorio Balvin. Doğum tarihi 7 Mayıs 1985 salı günüdür. 28 yaşındaki kahverengi saçlı, kahverengi gözlü şarkıcı J Balvin doğum yeri Medellín, Antioquia, Kolombiya'dır. İspanyolca şarkı sözleri ile söylenen reggaeton adı verilen bir tür müzik yapan Kolombiyalı müzisyen, şarkıcı, bestecidir. İlk olarak 2004 yılında müzik kariyerine başlayan başarılı genç şarkıcı hayranlarının ilgisini yakalamayı başarmıştır. J Balvin şarkıları ile 2011 yılında ülkesinde birçok müzik ödülü kazanmıştır. 2012 2013 yıllarında da ses getiren önemli şarkılar yapmıştır.

Dilerseniz buradan en çok bilinen şarkılarından biri olan J Balvin Tranquila Türkçe Çeviri konumuzu ziyaret ederek şarkı sözlerinin anlamı hakkında ayrıntıları öğrenebilirsiniz

J Balvin Resimleri Foto GalerisiEmoticonEmoticon