Justin Bieber Müziği Bırakacak mı? JB Artık Şarkı Söylemeyecek!

Hayranları üzen göz yaşlarına boğan karar Justin Bieber müziği neden bırakıyor? Dünyaca ünlü Kanaldalı genç şarkıcı Jastin bibır müziği bırakacağını açıkladı. Dünyanın her ülkesinde milyonlarca hayranı bulunan ve 2006 yılından beri sürekli popüleritesini koruyan yakışıklı ve genç şarkıcı Justin Bieber konuk olduğu bir radyoda yaptığı açıklamada şarkı söylemeyi bırakacağını açıkladı.

Haberin ayrıntıları şu şekilde. Dünyaca ünlü yakışıklı ve genç şarkıcı, Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles'eyealetindeyayın yapan Power 106 isimli radyo kanalına konuk oldu.

Söyleşiye başlayan DJ ve 19 yaşındaki sempatik şarkıcı müzik dünyasından ayrılacağı haberini verdi.


Dünya müzik piyasası ve milyonlarca hayranını ağlatan kararın ayrıntıları henüz belli değil. Yani Justin Bieber müzik yaşamını neden sonlandırıyor? Herhangi bir açıklama yapmış değil. Radyo da vediği ve gündeme bomba gibi düşen haberde Jusin Bieber, gelecek hafta çıkacak olan 'Journals' albümününün ardından müzik yaşamını sonlandıracağını belirtti. JB artık yeni albüm çıkarmayacak ve şarkı söylemeyecek!.

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris Dinle Video izle
Sizler Justin Bieber hayranı olarak bu konuda ne düşünüyorsunuz? Justi Bieber Müziği bırakmalı mı? Yoksa devam mi etmeli? Eğer müziği bırakırsa üzülür müsünüz? Hemen düşüncelerinizi paylaşın!

1 yorum so far

justin müziği bırakırsa benim yasamamın bir anlamı yok


EmoticonEmoticon