Kelime Oyunu Bitti mi Neden Kaldırıldı Niye Yayınlanmıyor?

Show TV'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Kelime oyunu neden bitti? Kelime oyunu neden bitti? Başarılı ve izleyici kitlesi yüksek olan Show TV Kelime oyunu neden yok? Ali İhsan Varol kimdir vikipedi kaç yaşında nereli işten kovuldu mu Kelime oyunu neden çıkmıyor? diyenlere yanıtımız kısa ve öz olacak. Sevilen ve büyük bir merakla takip edilen Kelime oyunu yarışması yayından kaldırıldı. 


Haziran 2013'te İstanbul Gezi Parkı eylemleri ve çıkan olaylarda polis ve emniyet güçlerinin sert tutumuna değinen Ali Hasan Varol'da bu konudan nasibini aldı yorumları geliyor. Yani büyük ihtimalle Kelime Oyunu bitirilme nedeni güncel olaylara değinmesi 17 Aralık operasyonu ile ilgili sorusunda aynı şekilde rahatsız edici oldu.

Yani Ak Parti yönetiminde bulunan bazı bakanların çocuklarının da içinde bulunduğu "Türkiye’deki Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu" konusu ile alakalı ‘Halk ağzında rüşvet alana ne dedinir? surusu ve yanıtının ‘Yiyici’ olarak vermesi olduğu tahmin ediliyor. Belkide izleyici kitlesinin yetersizliği ve düşük reklam geliri de olabilir.

Sizce Kelime Oyunu yayından kaldırılmalı mı? İzlenmeyen ve başarısız bir programmı?Sizde bu konudaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon