Msn Aç Türkçe Hotmail Kaydol Yeni Skype Outlook Hesap Al 2014

2014 Microsoft firmasina ait olan ve 1990'lı yıllardan beri ücretsiz olarak hizmet sunan ve Dünya'nın en çok kullanılan mail hizmeti sunan Hotmail com tr e-posta hizmetlerini kullanılarına sunmaya devam ediyor. Heryerden hızlı erişim imkanı ve geniş disk alanı sunduğu için tercih edilen msn.com bedava mail hesabı rakipleri Gmail, Yahoo gibi firmalar şüphesiz en eski olanı. Hala büyük ilgi gören Msn Türkiye bedava e posta adresi verme hizmedi ayrıntılarını sizlere sunmak istedik.

Microsoft Windows Live ile 2000'li yılların başlarında sunduğu hızlı iletişim imkanı ile dahada fazla tutulan Microsoft, WLM hizmetini Skype görüntülü hızlı sohbet ve bedava haberleşme programı ile birleştirdi. Hala mail hesabı vermeye devam ediyor. ve hala popüleritesini korumaktadır.

Özellikle uzun zamandır sosyal paylaşım sitesi olarak büyük ilgi gören Facebook'a kaydolmak amacıyla ya da Microsoft Windows Msn Live Messenger hizmetinde sesli ve görüntülü görüşme amacıyla kullanılan elektronik posta hizmetine kayıt yaptırmak ve Msn Açmak isteyen değerli takipçilerimize tüm Yeni Hotmail kayıt ayarları için de yazımıza video anlatım ekleyeceğiz.

Yeni hotmail hesabı alma konusunda en çok sıkıntı yaşayan kullanıcılar 13-15 yaş grubu, yeni üye olmak isteyen kullanıcıların yapması gerekenlerıde içeren anlatımlar da videoda mevcut olacak. Muhtemelen sizlerde herkesin yaptığı gibi google, yandex, bing veya yahoo aramalarında "msn kaydol" "yeni hotmail aç" "Türkçe msn hesabı nasıl açabilirim?" "Yeni hotmail açma" şeklinde terimler kullanıyorsanız size lazım olan her türlü bilgi için altta ki ayrı ayrı bağlantıları inceleyebilirsiniz. Yakınlarınıza da kafaları karışmadan basit ve hızlı bir biçimde böyle bir destek sunmak istersenizde bu sayfayı sık kullanılanlara ekle me işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Bildiğiniz gibi Microsoft firmasına ait MSN Messenger hizmeti Mart ayı itibarıyla son bulacak. Tabi Hotmail hesabı kullananlar ve Msn üzerinde görüşme yapanlar üzülmesin çünkü artık Msn Messenger ve Skype birleşti. Skype nedir? Skype hizmeti de aynı Messenger görüntülü görüşme hizmeti gibi alternatif bir programdır. Windows Live Messenger hesabınızı ve Skype üzerinde açıp görüşme yapmanız mümkün olacak.
Yeni Bir Hotmail Türkçe Msn Hesabı nasıl açılır video anlatım izle

Türkçe MSN Hotmail Hesap Alma
Yeni Türkçe Msn uzantılı mail Açma için burayıYeni bir Hotmail Hesabına kaydol işlemi için burayı, Yeni bir Outlook hesabı alma işlemi için burayı ziyaret edebilirsiniz. Türkçe Skype hesabı almak için burayı ziyaret ediniz. İşlemler sırasında sorun yalayanlar yorum kısmından şikayetlerini paylaşabilirler.


EmoticonEmoticon