Ozan Orhon Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Ozan Orhon Biyografi

Kilo sorunları neden ile hastaneye kaldırılan başarılı müzisyen Ünlü şarkıcı Ozan Orhon hayatı hakkında bilgiler sunacağız Ozan Orhon sağlık durumu nasıl? diyenlere hemen aktaralım iyileşiyor. Ozan Orhon kaç yaşında facebook veya twitter sayfası var mı bilmiyoruz. 90'lı yılların en başarılı pop şarkıcılarından biri olan ve dönemine damgasını ünlü müzisyen Ozan Orhon eski eşi Ebru Şallı aşkı ile de bilinmektedir. Şu anki sevgilisi kimdir varmıdır araştırıyoruz. Uzun zaman önce evlenen çift daha sonra kaynanası ile anlaşamadığı gerekçesi ile ayrıldılar Ozan Orhon'dan ayrılarak Ebru Şallı YKM Mağazalarının varisi Harun Tan ile hayatını birleştirmiş fakat daha sonra onunla ayrılmışlardır.

Doğum tarihi 1972 yılıdır. Doğum yeri  mega kent İstanbul  ilimizdir. Boyu 1.75 cm civarıdır. annesi ünlü modacı Alev Esen ve tiyatro santçısı Tayfun Orhon çiftinin çocuğu olarak doğdu. Ünlü popçunun bir de Evrim adında bir kardeşi vardır. Tiyatro dünyasının en önemli isimlerinden biri olan rahmetli oyuncu Tekin Akmansoy’un öz torunudur.
Ozan Orhon Kariyeri:  1991 yılında “Oldu mu Şimdi” adlı albümü ile listelere yerleşti daha sorna 1993 de İnter Star TV.de “Senkron”adında yarışma eğlence proğramın sunuculuğunu yaptı. Fethiye çarşı caddesinde Lal bar’da sahneye çıktı. Müziğe 8 yıl ara veren ünlü popçı 2011 yılında “Değişim”adında bir albüm ile dönüş yaptı.

Ozan Orhon, 19 Haziran 1997 da dönemin en güzel mankenlerinden biri olan Ebru Şallı ile Sabancı Korusu'nda deyim yerindeyse peri masalı gibi bir törenle evlendi, fakat 1998 Haziran ayında olaylı bir şekilde ayrıldılar. İkinci evliliğini ise 2000'de yine eski eşi gibi manken olan ve ayrıca VJ'lik yapan Yeşim Erçetin ile yapmış bu evlilikten ise Yağmur Lara adında bir kız evlat sahibi olmuştur. Ünlü çarkıcı 20 ağustos 2003 yılında eski eşi ile boşanmıştır. .

Ünlü besteci Ozan Orhon, sürekli kiloları ile sorun yaşamıştır. Askerli vazifesini Tankçı olarak yaptığı dönemde aşırı kilo alarak erken erhis edilmiştir. 2009’un başlarında 130 kiloya ağırlığa ulaşan popçu yüksek tansiyon nedeni ile hastaneye kaldırılmış ve zayıflaması için Midesine kelepçe takılmıştır. Bu sayede 5 ayda 65 kilo vererek sevdiği düzenli hayata geri dönmüştür.

Ozan Orhon Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon