Reza Zarrab Kanser mi Sağlık Durumu Nasıl?

Ebru Gündeşin Eşi Reza Zarrab Ölecek mi? Reza Zarrab kanser hastası mı? Reza Zarrab son durumu nasıl?Yolsuzluk, kaçakçılık suşçları nedeniyle gözaltına alınan Ebru Gündeş'in eşi, varlıklı iş adamı Reza Zarrab'ın sorgusunda savcılığa verdiği ifade de Zarrab kanser hastası olduğunu söyledi.

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab günceme bomba gibi dülen büyük rüşvet operasyonunda merkezde kişi konumunda yer alıyor. Tutuklanarak cezaevine gönderilen iş adamı ve besteci Zarrab kanser hastasıyım ifadesini vermesinin ardından acilen şeşhis ve tedavi görmesi gerektiğini belirterek sözlerine şunları ekledi:


ACİLEN KEMOTERAPİ GÖRMEM GEREKİYOR

"Benim böbrek üstümde tümörüm vardır. Kanser teşhisi konuldu. Bu 4 günlük süreç içerisinde Haseki hastanesi'ne sevk edildim. 4 gün içinde bunun 1 cm büyüdüğü anlaşıldı. Benim buna acilen müdahale ettirip kemoterapi sürecine başlamam gerekiyor. Bununla hastalık ile alakalı da bütün raporlara sahibim. Haseki'de de teşhisi konuldu"

Savcılığa verdiği ifade sonrasında Reza Zarrab'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama geldiğinde yazımıza eklenecek. Hayatı hakkında bilgi öğrenmek için Reza Zarrab kimdir başlığını tıklayın.


EmoticonEmoticon