Survivor Burak Gacemer Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

2014 Survivor Burak kimdir? 2013 Survivor ünlülerden Larissa Gacemer'in eşi Burak Gacemer hayatı hakkında bilgiler aktaracağız. twitter.com/GacemerBurak hesabı izerinden kendisine ulaşabilirsiniz. burak Gacemer Facebook hesabı da yakında ekleyeceğiz. Burak Gacemer sevgilisi kim evli mi diye arayışına girenlerede yanıt vermiş olduk. Türkiye'nin en çok izlenen macera ve hayatta kalma yarışması Survivor 5. sezon için yeni adaylarını seçmeye başladın bunlardan biri de bir önceki yarışmadan elenen güzel manken Larissa Gacemer kimdir? sorusunu yanıtlayacağız.

Burak gacemer Biyografi: Doğum tarihi 1981 yılıdır. 1.85 cm üzeri boya sahip olan 33 Yaşındaki yakışıklı manken Burak Gacemer doğum yeri izmir'dir. Göz rengi Mavi, Saçları kumral olan Burak Gacemer mesleği profesyönel fotoğrafçılık fotomodellik ve makenliktir. 2014 Acun Ilıcalı Star TV ya da TV 8'de yayınlanacak olan Surivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına Ünlüler takımından yer alan yakışıklı genç aday Burak Gacemer profesyönel Basketbol da oynamıştır. Daha sonra ise sporu bırakarak foto modellik yapmaya başlamıştır.

Burak Gacemer Fashion TV 2008 En İyi Erkek Manken ödülünü sahip ve ayrıca Türkiye'nin en çok kazanan şarkıcılarından, O Ses Türkiye jürisi Hadise’nin Düm Tek Tek şarkısının klibinde oynamıştır.

Survivor 2014 Burak Gacemer Foto Galerisi


EmoticonEmoticon