Traffic Racer Hileleri 2014 Traffic Racer Para Hilesi Video Anlatım

2014 Traffic Racer hızlı level atlama el geçme çok para kazanma gibi bir çok hile kodu üretilmekte. Akıllı cep telefonlarında geliştirilen oyun oynama imkanı kullanıcılarda resmen hastalık haline geldi. Apple İphone oyunlarından sonra, Google play store en çok rağbet gören android oyunlardan biri de Türk yapımı Traffic Racer oyunu oldu.

Bir çok kullanıcıonun keyifle oynadığı Traffic Racer oyunu hile kodları hakkında sizlere bilgi sunmaya çalışacağız. Bilgiozetim.com 1 Milyondan fazla kullanıcının indirdiği Traffic Racer oyun hileleri de hemen arkasından geliştirildi. Daha önce sürekli yabancıların yaptığı oyunlara hile üretenler şimdi ise bu sektörde adını dururan Türk oyunlarına da çeşitli hack tools araçları geliştiriyor.

Eğer sizlerde Traffic Racer eoyunda nasıl para kazanılır? sorusuna yanıt arıyorsanız yapnmanız gereken alt kısımda video anlatımdaki yönergeleri uygulamak. Tabi ilk olarak yapmanız gereken cep telefonunuza Game CIH programı indir ve kurulum işlemini gerçekleştirmek. GameCIH.apk kurulum işlemi için ise telefonunuzu root yapmalısınız.
Android Game CIH nasıl kurulur Video izle


EmoticonEmoticon