2014 Diyanet Yeterlilik Sınavı Çıkmış Sorular İndir PDF

Yeterlilik imtihanı önceki yıllarda çıkmış sorular indir pdf formatında geçmiş yıllar yeterlilik sınavı soruları indir, kuran kursu yeterlilik çıkmış imtihan soruları indir, imamlık yeterlilik imtihanı çıkmış sorular. Diyanet işlerinin 2014 yılı yeterlilik sınavına girecek olan adaylara şimdiden başarılar dileriz. 2014 yeterlilik sınavının ne zaman yapılacağını buradan sizinle paylaşmıştık. bu makalemizde ise yeterlilik sınavına adamakıllı hazırlanıp saygın olabilmeniz maksadıyla diyanet işlerinin önceki yıllarda yeterlilik sınavında sordurulduğu soruları ve cevapları sizinle paylaşacağız.

diyanet yeterlilik imtihanı önceki yıllarda çıkmış sorular indir pdf. 2012 2013 yeterlilik imtihan soruları ve cevaplarının tümü maksadıyla aşağıdaki linki tıklayın. Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 2014 personel yeterlilik imtihanı sual ve cevapları

19 Mart 2013 Yeterlilik Sınav Soruları ve Cevapları indir işlemini başlatmak için alt kısımdaki linkleri tıklayın. PDF formatında olan sorular rar dosyasın içinde bulunmaktadır.


EmoticonEmoticon