2014 O Ses Türkiye Finale Kalanlar Kimler İsimleri Takımları

Acunn com O Ses Türkiye kimler finale kaldı seyret, Acun Ilıcalı'nın Star TV ekranlarında yayınlanan şarkı yarışması O Ses Türkiye 2014 Finalistleri kimer? Vikipedi kaç yaşında nereli hayatı hakkında bilgiler de araştırılıp eklenecek. O Ses Türkiye Yarı Final video izle. 2014 Hangi jüri üyelerinin şarkıcıları finale kaldı hepsi yazımızın devamında mevcut. Kısa süre içerisinde haftalardır süren O Ses Türkiye yarışmasının finale kaldığı şarkıları da araştırıp isimlerini ve şarkı sözleri gibi bilgileri de sizlere sunacağız.

İşte performansları ile goz dolduran ve atılan oylarla finale kalanlar. Bu hafta yapılan elemelerle final bölümü için çıkacak en güzel sesleri şekillendi..

O Ses Türkiye Yarı Finale Kalan 8 Aday

Gökhan Özoğuz 5 yarışmacı, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Hadise 1 yarışmacı ile yarı finale kaldı.
Yapılan eşleşmelerde:
Gökhan’ın takımından Ersin ve Hadise’nin takımından Tuba, ile Ebru Gündeş’in takımından Anıl ve Gökhan’ın takımından Mert, Murat Boz’un takımından  Rıza ve Gökhan’ın takımından Abdullah ile eşleşti.
Finale kalan yarışmacılar: Sempatik şarkıcı Gökhan 4 yarışmacı ile finale kalarak bir rekora imza attı. Bu isimler. 1. Ersin, 2. Mert, 3. Abdullah, 4.  Hasan

Sizce bu adaylar finale kalmayı hak ediyor mu? Sizin favoriniz kimdi? Sizce kim finale kalmalıydı? fikirlerinizi düşüncelerinizi yorumlarınızı hemen aktarın.


EmoticonEmoticon