Bir Aşk Hikayesi Korkut Öldü mü Seçkin Özdemir Diziden Ayrılıyor mu?

Bir Aşk Hikayesi Korkut ölecek mi? Bir Aşk Hikayesi Seçkin Özdemir Ayrılıyor mu? Tolga Korkut'u vurdu. Bir Aşk Hikayesi bitiyor mu? Bir Aşk Hikayesi Korkut vurulma sahnesi izle, Tolgan'nın Korkut'u vurduğu sahne
Fox tv in aşk ve drama dizisi “bir aşk öyküsü” de inanılmaz reel, korkut (elit özdemir) ile tolga (yamaç telli) kardeşmiş. Tüm çifti de memduh beyin oğlu. Bu doğruyu, tolga’nın anası bulunmuş oldu ve babasının memduh bey olduğunu anlattı. Korkut bunu duyar duymaz beynindeki kurşun sanki yerinden sarsıldı, beyninden ikinci defa vuruldu.
35.kısım reytinglerini göz atarsak, ab’de 15.ci, total’de 20.ci olduğunu görüyoruz.
Ceylan, korkut’u ameliyata etkilemek için annesini bulacak ve bu ikna işini anası yapmış olacaktır. Ceylan, korkut’a telefon eder anneni buldum, seni tanıştırmak isterim diyerek çağırır. Bayan, bu çocuk benim oğlum değil der. Ceylan, gönül hanımın beraberinde seneler evvel çalışan yardımcısını mürüvvet hanımı bulup, getirmiştir. Vaziyet bu ki bu bayan 27 sene evvel, çocuğunu gönül hanıma vermişti. Gönül hanım, şahsı oğlum benzeri büyüteceğim der ve evladı alır. Hanımefendi, adını tolga koydum, öyle ki kalsın der. İşte bu bayan tolga’nın annesidir.

Sonrasında korkut, bu kadının peşine düşer ve babasının kim olduğunu söylersen, ben seni oğlun ile buluşturacağım der. Nihayetinde tolga’nın babasının memduh bey olduğunu öğrenir. Memduh bey korkut’un da babasıdır. Neticede korkut ile tolga baba bir anaları ayrı kardeştirler. Korkut, tolga ile karşılıklı yaşadıkları vakalar bir, bir, gözünün önünde canlanır. Uzun vakit şahsına gelemez.
Bir gün emine’nin kocasının kardeşi, ümit’un amcası eve menfaat gelir. Abim sana oldukça fenalık yapmış oldu. Anam yaşamını yitirdi, sana torunu ümit’a bu parayı gönderdi diyerek yüklü bir ücret bırakır. Bu ücret da korkut’un ameliyatında işe yarayacaktır.

 Ceylan korkut’un doldurmuş olduğu cd.in peşine düşer. Aden’in de bilmiş olduğu bu cd.i ne olursa olsun bulmalıdır. Ceylan kendince bir plan hazırlar. Korkut’a telefon eder, kamelyanın olduğu büyük parka çağırır. “bu şekilde ölümünü bekleyemem, gidiyorum” diyerek ayrıntılı bir mektup yazar, yüzüğü de çıkartır masaya mektubun üzerine bırakır. Masanın etrafına renk, renk, mumlar yakar, balonlar asar ve bırakır masraf. Korkut gelir mektubu okur, acilen telefona sarılmış olur, yanıt alamaz. Herkesi arar, bulamaz. Çılgına basar. Telefonuna, “taş kafam aç su telefonu” diyerek bildiri bırakır.

Sonucunda memduh beyden muavenet talep eder. Karım ceylan yok, bulmasını talep eder. Memduh bey sağa sola telefon eder, cep telefon numarasından buluruz. Telefonundan alarm alınır, şile taraflarında bir yerdedir. Korkut acilen masraf. Eliyle koymuş benzer biçimde bulur, şahsını bir şey yapmandan korktum der. Ceylan da ben de bunu hissediyorum. Korkut, tamam, söz veriyorum, operasyon olacağım der. Yüzüğünü takmasını talep eder. Korkut, sabah çabucak hastaneye yatacaktır. Ceylan bu estetik haberi annesine de verir.
Tolga’nın anası mürüvvet hanım, gönül hanım kapısına dayanır. Gönül hanım ücret öneri eder. Vaziyet bu ki mürüvvet hanım, oğlu tolga’nın rahatsızlığının iyileştirme edilmesini talep eder. Yoksa babasından istiyorum, der.
Aden, tolga’ya beraber plan yapmış olup korkut’tan kurtulmayı öneri eder. Aden bu iş için, bir estetik sofra hazırlar, birlikte yiyecek bölgeler. Yılmaz’dan muavenet talep eder. Korkut’u yok etmesini rica eder.
Ceylan’ın kardeşi selim’in hırsız polislerle başı derttedir. Bu beladan kurtulmak için eniştesi korkut’tan muavenet talep eder. O polisleri yakalamak için, başka polislerle tuzak kurarlar, amma velakin selim bu ameliyat nihayetinde göğsünden vurulur. Canını kaybetti mü bilmiyorum. 35.kısım burada biter.

Bir aşk hikâyesi’ de haftaya 36.kısımda süper bir final bekliyor. Korkut başındaki kurşunun çıkartılması için ameliyatı kabul etti. Bu ameliyattan sağ çıkıp, biricik sevgilisi, karısı ceylan ile sevinçli sona ulaşabilecekler mi?

 Fazlaca ilkin belirttiğim şeklinde, sonu inşallah afk benzer biçimde olmaz. Afk’ da buyruk’in biricik karısı sevilmiş olduğu feriha canını kaybetti. Bu dizide de ceylan’ın biricik kocası sevilmiş olduğu korkut ölmesin.
Sonu mf imal’ın senaristleri yazacak, makbule kosif, funda çetin, pınar uysal ve zehra güleray’ dan meydana gelen d benlik imla kadrosu anlaşırlarsa sevinçli sonla sonlanır. Anca bah fanlarını ve sevenlerini sevinçli ederler.
Haftaya hep birlikte finali bekleyip beraber göreceğiz.


EmoticonEmoticon