Ebru Gündeş Reza Zarrab'tan boşanıyor mu Ayrılacak mı?

Ebru Gündeş eşinden ayrılacak mı? Kaçakçılık ve rüşvet suçlamalarından gözaltına alınan İranlı eşi Rıza Sarraf'ın kendisini aldattığını öğrenen Ebru Gündeş Rıza Sarraf boşanacak mı? Ebru Gündel kocasından ayrılacak mı? Reza Zarrab Ebru Gündeş'i kiminle aldattı? Ebru Gündeş Neden boşanıyorlar Ayrılacaklar mı? herkes Ebru hanımın ne şekilde bir yol izleyeğini merak ediyor.

Gerginliği tavırlarına yansıdı...A Ses Türkiye'nin jüri üyesi Ebru Gündeş, belli etmemeye çalışsa da yarı final akşamı fazlasıyla gergindi. Eşi Reza Zarrab yönünden aldatıldığını telefon dinlemelerinden öğrenen Gündeş'in, bundan sonrasında ne şekilde bir yol izleyeceği hepimiz aracılığıyla merakla planlanıyor. 

Beden Dili Uzmanı Riccon İlhan Doğan, iştirak ettiği televizyon programında Ebru Gündeş'in vücut dilini yorumladı. İşte İlhan Doğan'ın izahı:"Ebru Gündeş'in kollarını kapatması, yumruk sıkması, gerginliğini işaret ediyor. Ebru Gündeş'te oldukça gerilmiş bir ambiyans mevcut. Duyguları fazlaca gerilmiş. Sık sık koluyla oynuyor, okşuyor. Koluyla oynaması, kolunu okşaması şefkat duygusunun eksikliğini işaret ediyor. Kendini orada ancak hissediyor, endişe ve endişeyi katiyen taşıyor.

Ellerini gerilmiş bir halde hareket ettirmesi otokontrolü sağlamaya çalışıyor, dik duruşunu işaret ediyor, savaşım ruhunu veriyor. Fakat Gündeş'in burada parmak göstermesi kamuflaja da giriyor. Bir nevi kendisini gizlemeye çalışıyor. Otokontrolü tam olarak sağlayamıyor fakat sağlamaya çalışıyor."

Duygu ve düşündeler içerisinde mekik dokuyor. Duygusal tarafından daha fazla fazlaca fikirlerini ön kısım planda tutmaya çalışıyor.
Gülmekle gülmemek içerisinde gerginlik yaşıyor. Yani tam arada kalmış havasını oldukça iyi yansıtıyor. Bir yandan bakmış olduğunuzda fazlaca eğlenceli bir ambiyans veriyor, başka yandan bakmış olduğunuzda kollarını kapatması, şahsına büsbütün kapalı olduğu manasına geliyor.

Beden orada iç alternatif bir yerde diyebiliriz. Beden diliyle konuşmaları uyuşmuyor. Bir şeyler konuşuyor, bir şeyler anlatıyor fakat anlatmış olmak için anlatıyor. Ebru'nun yumruk sıkması benliğinin içindeki duygu ve fikirlerini tam olarak anlatamamaktan ötürü meydana geliyor. Ebru Gündeş'te endişe ve endişeyi rahatça görebiliyoruz."


EmoticonEmoticon