Ekin koçun sevgilisi kim ekin koç gerçek hayatta kiminle çıkıyor?

Ekin koç kiminle aşk yaşıyor? 2014 yılında en çok hayran yakalayan yakışıklı genç oyuncu ilk profesyönel deneyimi olan Sana Bir Sır Vereceğim Tilki ile izleyici ile buluşmuştu. Yakışıklı genç oyuncu kısa müddette dev bir hayran kitlesince takip edilen genç yetenek Ekin Koç hayranları tarafından aytil olarak yakıştırılmakta. Bir çoğu sırf dizide canlandırdıkları karakter nedeni ile Tilki çağla çiftinden nefret ediyor...

Ekin Koç 1986 senesinde İstanbul doğumludur.Yakışıklı oyuncu dizi için seçimlere gittiğinde tecrübe etme çekiminde kendisinin seçileceğine asla olasılık vermediğini ve dizi çekimleri için çağrıldığında adete şoka uğradığını anlatmaktadır.

Ekin Koç rol arkadaşı Aylin Demet Özdemir ile de aralarında çıkan aşk dedikoduları konusunda konuştu. Aralarında çok iyi bir dostluk ilişkisi bulunduğu belirten Ekin Koç demet özdemir ile sevgili değiliz dedi. Herkes Demet özdemirin sevgilisi kim konusunu merak etti.

Sevgilisinin meşhur biri olmadığını belirten Ekin Koç`un bu açıklamayı yaparken gülerek yanıt vermesi hayranlarını tereddütte bırakmıştır. Dizideki sivri ve asi bir genci canlandıran Ekin Koç gerçek hayatta çok sakin bir karaktere sahip olduğunu belirtti.
Buradan Ekin Koç Biyografi konumuzu ziyaret ederek hayatı hakkında bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca Buradan Ekin Koç Demet Özdemir Sevgili mi konumuzu ziyaret edebilri Dila Danışman ile aralarında ilişki var mı öğrenebilirsiniz? Sizce Ekin Koç kiminle çıkmalı? En kimle yakıştırıyorsunuz hemen yorumlarınızı ekleyin.

12 yorum

ekin koç ve demet özdemir çok yakışıyorlar ve bunların sevgili olmasını istiyorum.ölüyorum sizin için sesimi duyun ben sizin gizli hayranınızım

Lütfen ayrıl. Askı bitmesin dünyanın eniyi çifti onlar nolur

Bence Demet Özdemir ile birbirinize o kadar çok yakışıyorsunuz ki beraber olmalısınız en büyük hayranlarınızdan biriyim
😊

Ekin in kiminle çiktigi sizi niye ilgilendiriyor Eger bir sevgilisi varsa hayranlari olarak on a secimi yuzunden saygi duymali ve rahatsiz edici yorumlar yazmamaliyiz:-)

Eger gercekten birini seviyorsaniz secimlerine de saygi duymaniz gerekir . By yuzden Ekin Koc ' un sevgili secimi ne olursa olsun saygi duyuyorum am a bence muhtesem yuzyildaki basrollerini paylastigi kiz ile birbirlerine com yakisiyorlar:-)

Bence Ekin Koç Muhteşem Yüzyıl Kösemdeki Anastasia ile beraber olmalı

çok tatlısınız lutfen ayrılmayın

DİLARA BENCEDE ANASTASİA GİDECEN DEMET ÖZDEMİR MAL

biz ekinle demeti yakıştırıyoruz başka biriyle deyil onunla olmadı mı tmm ama anastasya var onunlada olabilir

bence ekın koc aylın ıle bırlıkta olmalı

Hayatımın anlamı

Ekin koçu aslında başka birisiyle yakıştırıyorduk ama yinede hakkında hayırlısı olsun sevdigi kıza kavuşsun


EmoticonEmoticon