Elazığ Kanal 23 Frekansı 2014 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 Kanal 23 izle seyret, Elazığ tv Kanal 23 yeni uydu Frekansları Yeni Türksat 3A Kanal 23 uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Kanal 23 canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Kanal 23 frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Kanal 23 günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Kanal 23 anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.
br />Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Kanal 23 Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Elazığ yerel televizyonu kanal 23 uydu üzerinden yayın yapmamaktadır. İnternet üzerinden Elazığ tv 23 kanalını izlemek için kanal23 com adresini ziyaret edin.


EmoticonEmoticon