Esra Erol Bebeğini Aldırdı mı Bebeği Neden Öldü Sağlık Durumu Nasıl?

Esra Erol'un bebeği neden öldü 2014 Esra Erol'un Bebeği öldümü? Ameliyat sonrası Esra Erol sağlığı nasıl? ATV ekranlarında Esra Erol'da evlen benimle adlı evlilik programı sunan Esra Erol 10.01.2014 Cuma günü hastaneye kaldırıldı. Başarılı Sempati sunucu Esra Erol'un son sağlık durumu nasıl? herkesin merak ettiği bir durum haline geldi.

Sevilen güzel sunucu, hayranlarına yeni bir bebek müjdesi vermişti. Geçtiğimiz yıl dünyaya getirdiği bir erkek çocuğuna bir kardeş dünyaya getirmeye hazırlanan Esra Erol kötü bir operasyon geçirmek zorunda kaldı.

Acı bir kader yaşayan Esra Erol bebeğini kaybetti. Kendisi operasyonla ölü doğan bebeğini aldırmak üzere hastaneye yattı ve sağlığını kötü etkilediği, bebeğin gelişiminin sağlıksız olduğu ve doğması durumunda hayatı tehlikeler yaşayacağı gerekçesi ile bu ameliyatı olmak zorunda kalmıştı.

Bebeğini kaybeden Esra Erol sağlık durumu iyi hayranlarına bu müjdeyi iletmekten büyük mutkuluk duyuyoruz. Sizlerde düşüncelerinizi fikirlerinizi ve dualarınızı kendisinden eksik etmeyin. yorumlarınızı paylaşın.

Esra Erol Hamile Olduğunu Böyle Açıklamıştı Video izle 

3 yorum

Cok gecmis olsun. Allah acil sifalar versin.

cok gecmıs olsun cok uzulduk aılecek duyunca :(

Çok üzüldük ailecek geçmiş olsun.


EmoticonEmoticon