Firuze Bitti mi Firuze Neden Kaldırıldı Firuze Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Firuze Dizisi dizisi neden bitti?

Show TV ekranlarında yayınlanan yeni ve iddialı bir dizi olan Firuze Dizisi  neden yok? Firuze niye çıkmıyor? Firuze Neden yayınlanmadı? Show TV Firuze Dizisi  dizisi bitecek mi? Malesef üzülerek söylüyoruz. Henüz izleyiciye yeni sunulan dizi kaldırılma sinyallerini yayın günü, tarih ve saatinini değiştirerek farklı bir film yayınlamıştı. Bununla ilgili de herhangi bir açıklama yapılmadı.
Firuze Dizisi Final mi Yaptı?

Show TV'nin yeni gözdelerinden bir olan Firuze bittimi. Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Fırat Çelik, Haluk Piye, Esra İşgüzar, Engin Şenkan, Aytaç Öztuna, Özay Fecht, Murat Göksu, Şebnem Köstem, Aykut İğdeli, Yıldız Kültür, Nurhayat Boz, İncinur Deşdemir, Bilgiozetim.com, Taner Barlas, Ayşegül İşsever, Bahar Yanılmaz gibi başarılı oyuncuların bir araya geldiği Firuze Dizisi dizisi bitiyor söylentileri sosyal medya twitter ve facebook sitelerinde yar aldı fakat fısıltı gazetesini yalanlayan veya doğrulayan bir açıklama gelmedi.
Sizce Firuze Dizisi  dizisi yayından kaldırıldı mı? Bitmeli mi yoksa devam etmeli mi? izleyici olarak düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

2 yorum

Devami olmali

Cok, ama cok guzel bir diziydi. Neden kaldirdiniz? Yine yayimlarsaniz severek her gun izlerim.


EmoticonEmoticon