H3N2 Nedir h3n2 Belirtileri h3n2 Tedavi Yöntemleri Nelerdir

h3n2 virüsü nedir? bulaşıcı mı h3 n2 mikrobu hakkında bilgiler, h3n2 kanser mi? h3n2 hiv mi? gibi sorular sorulmaya başladı. h3n2 nasıl bir hastalık belirtileri nelerdir? h3n2 virüsü neden bulaşır? tedavisi var mı? h3n2 ölümcül bir hastalıktır.

Bitkiler ile yatağa bırak Birçok insan, çünkü virüs H3N2 gribine karşı kalkan ... savunmasız adaçayı , ıhlamur , zencefil , karabiber ve çay için karanfil haline gelmiştir mikroplara karşı vücudu korumak için .

TÜRKAN BALABAN YILMAZER

H3N2 influenza virüsü mevsimsel olarak bilinir. Ama en önemli özelliği mikroplarıvücudun savunmasız hale getirmek için ... Yeditepe Farmakognozi ve Fitoterapi Başkanı Farmakoloji Anabilim Dalı Üniversitesi Tıp Fakültesi . Dr . Yeşilada erdem ,H3N2 virüsü adaçayı , ıhlamur , zencefil , karabiber ve çay karanfil tüketimini yenmek için yararlı olabilir , dedi . Eğer Prof Dr karşı bitkileringücünden faydalanmak için gereken nedenH3N2 virüsü, Hastaneler taşması . Green Island , " doğal 5 savaşçılarınyardımıyla H3N2 virüsü yenebilir " dedi . Burada beş kalkanlar mucizevi tarifi vardır :

IHLAMUR
Linden , anti - enflamatuar ve analjezik etkisi debileşenlerinden bazıları , önler ve boğaz tahrişi yumuşatmaboğaz maçın bazı bileşenler soğuk gidermede yararlı olduğu tespit edildi ise .

SAGE
Özel olarak, ağız ve boğaz enfeksiyonları (farenjit , diş eti iltihabı , vb) , bitkinin , uçucu bileşenler yararlıdır. Bu nedenle, ( kesinlikle kaynatılmadan ) adaçayı ile hazırlanan çayın gargaraformu kullanabilirsiniz .

ZENCEFİL
Zencefilbileşenlerinin bazı anti - inflamatuar etkileri güçlü vardır . Kireç ve adaçayı tüketildiğinde de etkisini artıracak.

KARANFİL
Neden mikromantağız ve boğaz iltihaplarını giderir , bakteri veya virüslerinmukozasının iltihabı , ağız ve boğaz enfeksiyonları ve ağrı keser rahatlatır . Özellikle mikroorganizmalar veya çay olarak içmek için çay üzerindeetkisi nedeniyle soğuk algınlığı ile Seylan tarçın kabuğu , bir gargara uygulaması olarak yararlıdır . Yine, uçucu yağ de antibiyotik etkinliğini arttırır.

BİBER
Gargara formunda karabiber ve toz şeklinde hazırlanabilir , çay , meyve ile en boğaz enfeksiyonu yararlıdır. Bir soğuk ilk belirtileri , özellikle , uygulama işlem durumunda hissedilir daha etkilidir.

HER GÜN İÇİN BAL TÜKETİMİ BOĞAZI
Kış aylarında soğuk algınlığı , grip , bademcik iltihabıhastalığıartıyor olduğuna işaret etti . Dr . Arman boğazaşağıdaki çözümleri önerdi rahatlatmak istiyoruz :
- Yerine boğaz pastilleri rahatlatmak için antibiyotiklerin bu hastalıkta , limon ve bal kullanılabilir.
- Araştırma ,geliştirme aşamasında rolü D vitamini çoğu enfeksiyonlar için engelleyici olduğunu kanıtlamıştır .

PORTAKAL SUYU PANZEHİR
Soğuk algınlığı ve grip ve portakal suyu bulunan C vitamini bol için böyle uzmanlarından korunmak için üst solunum yolu hastalığınınetkilerini azaltmak için tavsiye edilir . Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Edebiyat Fakültesi . Dr . Nariman İnanç , " portakal suyu bir bardakgünlük C vitamini ihtiyacını karşılamak için yeterlidir .Vücudun günlük ihtiyaçlarını C vitamini 60 mg , " dedi .


EmoticonEmoticon