Hadisenin Sevgilisi Kim Ozan Çelik Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri

Ozan Çelik Biyografi

Ozan Çelik hayatı hakkında bilgiler, Ozan Çelik mesleği ne iş yapıyor? boyu kilosu eğitimi facebook twitter hesabı araştırılıp eklenecek. Geçtiğimiz bir kaç aydır birliktelikleri başladığı öğrenilen Hadise’yle Ozan Çelik evvelki gece Ulus Sunset’te başbaşa yiyecek yedikten sonrasında Albüm adlı akşam kulübünde beraber eğlendi. Mekana her biri için gelen ve işadamının bodyguardlarının gözetiminde hususi bir locada eğlenen yeni sevgililerin tadı yerindeydi.

Hadisenin Sevgilisi  Ozan Çelik Kimdir?

Bol bolca dans eden aşıklardan Hadise bazen Çelik’i öpücüklere boğdu. Mekanda tüm bakışları üzerlerinde toplayan ikili kulüpten geldikleri benzer her biri için çıktı. Bilgiozetim.com Önce çıkan Hadise çevresi denetim ettikten sonrasında işadamının korumalarına dahil arabaya süratli bir şekilde bindi.

Ozan Çelik’se Hadise’den sonrasında ortamdan ayrıldı. Fotoğraflarını çeken muhabire bir müddet bakan Çelik aracına binerek kendisinden 2 dakika evvel bodyguardlarıyla gönderilmiş olduğu Hadise benzer Kuruçeşme’den ayrıldı. Hadise en ahir Sinan Akçıl’la Ozan Çelik’se hayat koçu Şeyda Coşkun’la aşk yaşamıştı.
Ozan Çelik Hadise aşkı video izle


EmoticonEmoticon