Her sevda bir veda dizi müziği jenerik şarkı sözleri video izle

2014 Nilüfer Elveda Show TV Yeni dizi Her sevda bir veda şarkısını kim söylüyor diyenler mp3 indir cep melodisi yap varsa doğru isabet olur güzel ve anlamlı bir Parça. Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinden biri olan Nilüfer'in şarkısı olarak 90'lı yıllarda büyük ilgi görmüştür. O dönemde çok başarılı ve ölümsüz eserlere imza atan Nilüfer'in bu şarkısını yazımızın devamından dinleyebilirsiniz.

Nilüfer Her Sevda Bir Veda Şarkı Sözleri internet üzerinde bir çok alternatif müzik sitesi üzerinden de rahatlıkla ulaşılabilmektedir. İlerleyen yazılarımızda ekranların yeni projesi Her sevda bir veda dizisinde çalan şarkılar ve sözleri hakkında bilgileri dinle meniz için paylaşmaya devam edeceğiz.

Nilüfer Her Sevda Bir Veda Şarkı Sözü

Sensiz bu aşka elveda ağlasam da yansam da dayanırım inan yokluğuna hatalara elveda hasret vurunca bin parça yalnızlığım boşlukta alev alev yansın dudaklarım öp beni son defa her sevda bir veda bin ceza o son bakıştaki dumanlı gözler bilgiozetim.com mahkum olan o son bir kaç damla hesap sorar sana sana yalvarırım sana ben ağlarken sen ne olur bakma dayanamam inan ellerimde bu siyah güller hasret acı verse yine de elveda veda.

 Her sevda bir veda dizisi Şarkısı DinleEmoticonEmoticon