HotSpot Shield Nedir HotSpot Shield Nasıl Kullanılır İşe Yarar Kullanımı

2014 HotSpot Shield Nedir?

Hotspot shield kullanımı hakkında bilgiler Hotspot shield resimli anlatım Hotspot shield ne işe yarar? diyorsanız makalemize göz atmanızda fayda var. HotSpot Shield çoğu yasaklı web sayfasına girişimizi elde eden emin bir programdır. DNS değişiklik yapmaya ihtiyaç duymazsınız arzu ettiğiniz web sayfalarına ulaşmanızı mümkün kılar.

HotSpot Shield Ne İşe Yarar?

HotSpot Shield ile emin bir halde internette gezebilir hatta emniyet eklentileri yardımıyla de rahatça dosya indirebilirsiniz.
HotSpot Shield yardımıyla bilgisayarınızın güvenliğini arttırmanız da münkün. Bu kullanışlı program yardımıyla dış tehtitlere aksi emniyet içerisinde bulunabilirsiniz.
Aynı zamanda bilgisayarınızda yer alan kayıtlı şifrelere kredi kartı bilgilerine ve hususi hüviyet bilgilerini almaya çalışan fena içerikli yazılımlara ve insanlara ters güvende olmanızı sağlayıp şahsına has anti virüs görevini de yapabilen bir programdır.
Anchor Free firmasının bir programı HotSpot Shield’in 2 sürümü mevcut; ücretli ve parasız. Ücretsiz sürümde yasak internet sitelerini ziyaret ederken oluşturulan reklamlarla karşılaşıyorsunuz. Bilgiozetim.com Ücretli sürüm de ise reklam olmadığı benzer biçimde bir de teknik alkış elde etme imkanı buluyorsunuz. Ayrıca ücretli sürümün irtibat süratinin daha da yüksek olduğu yeniden kullanıcılardan ulaşan yorumlar içerisinde.
Hotspot shield programının muhteviyatında yer alan  vpn  ağı yardımıyla  çevrim içi hüviyet hırsızlığına aksi tüm bilgilerinizi korumaktadır. Hotspot shield in bir başka yapısı ise içermiş olduğu emniyet duvarı yardımıyla wi-fi ve ortak kullanılan wireless şeklinde ağlardan bulaşabilen zararı dokunan yazılım ve zararı olan şahısların saldırılarına aksi tüm içeriklerinizi koruma dibine almaktadır.

Programın başlıca yararları şunlardır;

*İnternete hiçbir engelleme olmadan; bütün yasaklı sitelerle altlı üstlü ulaşmanızı mümkün kılar,
*Güçlü şifreleme usulü olan HTTPS protokolü ile bütün bilgilerini, şifrelerinizi ve çerezlerinizi emin olarak kollar,
*IP adresinizi gizlerek sizi çoğu sahtekarlıktan güvene alır,
*Son yılların moda siber suçları içerisinde bulunan çevrimiçi hüviyet hırsızlığından kollar,
*Yeni-eski çoğu işletim sistemi ile uyum içindedir.

IP Adresi Nedir?

IP bir bilgisayar terimidir (kısaltma). manası İnternet Protokulüdür. Internet yönünden bilgisayara has olarak verilen IP adreslerini gizlemek mühimdir.
4 haneden meydana gelen IP'ler 4erli periyotlar halindedir. Bu sayılar  alt ağ numarası, ağ numarası ve anne bilgisayar sayısıdır.

IP Adresimizi Neden Korumalıyız?

IP'mizi güvenlice korumak  mühimdir zira IP'mizi gizlemek şahsi bilgilerimizin yürütülüp dağılmasını engeller.
IP adresini gizlemek yasadışı değildir. Ayrıca internetten kendiniz de IP adresinizi değiştirebilirsiniz.
Ayrıca IP'nizi gizlemek sizi popup reklamların durağan görüntülerinden de savuşmanızı mümkün kılar.
IP gizlemek junk mailleri almanızı da engeller.

HotSpot Shield Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programımızı indirmemiz gerekmekte : hotspotshield.com/tr

Hotspot Shield alttaki platformlarda çalışır:

–   Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
–   Mac OS X 10.A Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
–   iOS
–   Android 2.x and 4.x

Kurulumu oldukça rahat olan HotSpot Shield'i kurduktan sonrasında bilgisayarınızın sağ alt kenarında programın yeşil bir sembolü belirecek. Simge yeşilse program çalışıyor anlamına gelir. Bu dek.
Örneğin; bu program bilhassa maç seyretme istelerinde işe yarıyor örneğin justin tv de maç seyretmek maksadıyla videoyu açınca belli bir süreden sonrasında ülkeniz üstünden izlenmesi maksadıyla yasaklanmıştır uyarısı veriyor bu program çalışıyorken o şekilde bir ihtar vermez dilediğiniz benzeri seyredebilirsiniz başka tüm yasaklı sitelerede arzu ettiğiniz benzeri girmenizi mümkün kılar.

HotSpot Shield'in Zararları Nelerdir?

Tahminimice Hotspot Shield Gomez Peer adındaki program benzer biçimde bilgisayarınızın arka planında siz görmeden veya onaylamadan bazı işlemler yapıyor. Bunlar bilgisayarınızın hız, kuvvet ve hatalarını ölçen bazı testler. Bunlar bilgisayarınızın yavaşlamasına niçin meydana gelir. Kotalı kullanıcı iseniz ayrım edersiniz ki; kotanız hesap edilenin yukarılarında bir miktara varır. Tabi bunlar yalnızca tahmin.

HotSpot Shield Kurulumu Video Anlatım izle

HotSpot Shield Reklamları Kaldırma Video Anlatım izle


EmoticonEmoticon