İphone 6 Çıkış Tarihi Satış Fiyatı Teknik Özellikleri Yorumları Resimleri

 İphone 6 Çıkış Tarihi

İphone 6 şarji ne kadar gidiyor? İphone 6 ne zaman çıkacak? İphone 6 şikayetleri, Apple firmasının gözdesi iphone 6 yorumları hakkında bilgileri de sizlere zaman içerisinde duyuracağız. Çağın getirileri ile takoz diye dalga geçtiğimiz cep telefonu teknolojisi aldı başını gitti. Yarı insan zekasına sahip karar verebilme yeteneği olan çipler hızlı işlem yapan cpu lar android işletim sitemleri yanına birde başına buyruk bağımsız hareket eden ios İphone yazılımı bu sefer de ipone 6 çıkıyor haberlerinin yayılmasına sebep oldu.  iphone 6 çıkış tarihi kesin olmamakla birlikte 2014 mayıs ayında piyasaya çıkacak.

Evet yanlış duymadınız düne kadar iphone 5 üzerine iphone 5s özelliğini sunan ve dünya genelinde satış rekorları kıran Apple firması İphone 6 serisinin çıkışı için gün sayıyor. İnternet üzerindeki fısıltı gazetesine göre sosyal medyanın ayakları facebook ve twitter'da bir çok dedi kodu yayılmış durumda. Apple İphone bağımlıları sabırsızlıkla haberlerin kesinleşmesini bekliyor.

İphone 6 Teknik Özellikleri

Her ürettiği teknoloji ile akıllara durgunluk veren kalp hızlarının artmasına sebep olan Apple, İphone 6 için neler yapacak? gerçekten kafaları kurcalayan bir soru işareti haline geldi. Tabi Apple'ın başbelası olan ve ondan daha kaliteli daha çok özelliğe sahip olan ve çok daha ucuza satılan Samsung Galaxy, Samsung Touch gibi bir çok farklı model satışlarını kazanmlarını ve fiyatlarını baltaladı. Apple hakkında çıkan son haberlere göre İphone 6  hover touch modeli ile görücüye çıkacak.

İphone 6 Satış Fiyatı

ABD'de 16 GB modeli 199 Dolar, 32 GB modeli 299 Dolar, 64 GB modeli 399 Dolar olarak satılacağı ve İphone 6 Türkiye fiyatı kesin olmasa da 1500 TL civarında yada üzerinde olacağı tahmin edilmekte. Bilindiği gibi şu anki piyasa ürünü olan iphone 5s parmak izi uygulaması bir sonraki model olan iphone 6 kalp ritmi uygulaması olarak farklı bir düzenleme ve eklenti ile kulanıcı beğenisine sunulacak. Sporcular için faydalı olacağı tahmin edilen bu uygulama kullanıcıların kalp atışlarındaki ritmi ve kalp sağlıklarını takip ediyor. İphone Hover touch teknolojisi sayesinde hala milyonlarca insanın tanışmamış olduğu dokunmatik teknolojisi de rafa kalkacak. Bilgiozetim.com Yani İphone 6 dokunmadan kullanılacak. Tabi tam olarak iphone 6 özelliklerinin ne olacak bilinmediği için "hover touch teknolojisi" tartışma konusu haline geldi. Bir çok kullanıcı bu özelliğin anlamsız ve gereksiz olduğu yönünde.

İphone 6 Resimleri Foto Galerisi

İphone 6 Resimleri
İphone 6 Türkiye Satışları
İphone 6 Şarj Süresi
İphone 6 Boyuları Ağırlığı

İphone 6 Tanıtım Videosu izle

2014 Apple İphone 6 satış fiyatı, teknik özellikleri, çıkış tarihi, satışları teknik özellikleri şarj süresi, kullanılabilirliği hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. 


EmoticonEmoticon