İslami Müzik Frekansı 2014 İM TV Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 İslami Müzik Kanalı izle seyret, İslami Müzik Kanalı yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A im TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan İM TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan İslami Müzik TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda İslami Müzik TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte İslami Müzik TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

İslami Müzik Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları

Frekans Polarizasyon Kapsama SR FEC V-PID A-PID Uydu
İzmit'in İslami Müzik Televizyonu islamimuzik.com resmi web Sitesi üzerinden online yayın hizmeti vermektedir. Uydu yayayınına geçtiğinde frekansları eklenecek. Adres ve Telefon bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.
Telefon : 0 262 644 59 68
Faks : 0 262 644 59 68
Adres : Mevlana Mah. 844 Sok. No:5 Gebze


EmoticonEmoticon