İstanbul TV Frekansı 2014 İs TV Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 İstanbul TV izle, ist Web tv canlı seyret, İst Web TV yeni uydu Frekansı. Yeni Türksat 3A İstanbul TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan İstanbul TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan İstanbul TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda İstanbul TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte İstanbul TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.
Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

İsTV Frekans Polarizasyon Kapsama SR FEC V-PID A-PID Uydu

İstanbul'un Televizyonu istweb.tv resmi web Sitesi üzerinden online yayın hizmeti vermektedir. Uydu yayayınına geçtiğinde frekansları eklenecek. Adres ve Telefon bilgileri güncellendiğinde sizlere sunacağız


EmoticonEmoticon