Kanal 25 Frekansı 2014 Yeni Güncel Turksat Uydu Şifreleri Kodları

Türksat 2014 Kanal 25 izle seyret, Kanal 25 yeni uydu Frekansları Yeni Türksat 3A Kanal 25 uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Kanal 25 canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Kanal 25 frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Kanal 25 günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Kanal 25 anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Kanal 25 Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Kanal 25 yerel bir kanal olarak hava yayını yapmaktadır uydu üzerinden yayın yapmaya başladığında sizler içi yazımıza eklenecek.


EmoticonEmoticon